Červen 2010

Světelné Jiskření 1. Kapitola

29. června 2010 v 21:36 | KarolinQa XoXo
Nikdy nevíte, za jak krátkou dobu, se vám změní celá budoucnost...

Ahojky všichni. Mám tu první kapitolu příběhu Světelné Jiskření.
Tak zde to mám:

www.adminka.blog.cz
 ČAUKY LIDIČKY!
Opět píšu na svůj milovaný blogísek!
   Jako každým rokem padne v našem milovaném městečku Georgetown kouzlo Vánoc na každého alespoň trochu normálního obyvatele. Vánoce tvří u většiny lidí asi druhou nejoblíbenější část roku. S létem, červencovým počasím a extra dlouhým volnem se to ale nedá srovnávat. Jen si to představte. Ležíte na lehátku na jemně písečné pláži, nohy vám omývá moře, teplé sluneční paprsky vás hřejí do snědě opálených zad a kolem vás se to jen hemží klukama s věkem náctiletých v pastelových košilých a plavkách tříčtvrteční délky od známých, módních značek Quksilver a podobně.
Usrknete ze svého koktejlu Cuba Libre a hned je na světě hezky. Oproti tomu Vánoce, zima a věčná znuděná a nevrlá nálada u obyvatel snad celého světa - Vyjměte však náš luxusní Georgetown, kde se nachází drahé vily našich rodičů s nespočtem místností a obřím bazénem s výřivkou, která alespoň v ošklivém počasí dokáže trochu vynahradit moře. A pak jsou tu svátky. Kdo by neměl rád Štědrý Večer? Konečně najdeme pod stromečkem to, na co nám přes rok nevybyly penízky, nebo doufejme, že se tam něco kloudného najde. Naopak, ale i my musíme dělat radost bližnímu svému a nakoupit spousty dárečků pro rodinku a hlavně pro kamarády, které v brzké době budeme obzvlášť potřebovat, hlavně ve chvíli, kdy se blíží zkoušky na střední školy, což je v příštím měsíci, takže držím palce Georgetownci. A ptáte se, jaké střední jsou teď v kurzu? Určitě Ladyth, nejznámější v okolí, kam každoročně posílají přihlášky tisíce žáků a chudák ten, kdo je musí všechny číst a vybrat ty, kterým se povedlo napsat slušnou práci, proč by zrovna jeho měli přijmout a ty, co mají dobrá doporučení. Vybraní pak přijdou na pohovory a kdo zaboduje, stane se tedy budoucím prvákem na Ladyth. Upřímnou soustrast kantoři, tuším, že letos bude o místa na vaší škole pěkná rvačka.

A CO SE DĚJE NA GEORGETOWNSKÉ ŠKOLE?
  
   Někteří lidičky, jako třeba D a malá K leží až po uši v učebnicích, což ale není žádná výjimečná událost, co si myslíte, že kutí přes celý rok a prázdniny? Je až neuvěřitelné, v čem všem se shodují tyhle dva prosí sourozenci. Ale zkoušky jsou za dveřmi, tak jim to nemějte za zlé…
    B jsem včera viděla s M-em na Vánočních trzích. Mohla na něm oči nechat, jako obvykle, ale moc se nezdálo, že on by ji jakou správný boyfriend lásku nějak příliš opětoval. Dej si bacha B, abys o něj svou hloupostí nepřišla, znám plno holek (I sama sebe), koho by M-ovi svaly potěšily, mít je tak doma ve vlastní péči…
    S jsem zahlédla v Georgetownském parku, samotnou.Čekala na někoho, nebo celou dobu jen studovala své papíry se scénářem na poslední den školy tohoto roku, kde měla na této události - Vánočním punči společně ještě se šprtem D-em moderovat? S prohlašuje, že to bude stát zato, ale přiznejte pánové, vážně se půjdete podívat na malé děti z nižších tříd, jak falešně zpívají koledy, nebo na S v kraťoučkých dobře padnoucích šatech od Gucciho?

Mějte se pěkně a užijte si svátky

XoXo
     Vaše Adminka


1.Kapitola

I Hvězdy Mají Trému

   ,,Projedeme si to ještě jednou.´´ Prohlásila energicky Bella Walkerová směrem ke své nejlepší blonďaté kamarádce Seleně Robertsové a rukou při tom svírala několik sytě popsaných listů. Byly to scénáře k Seleninému dnešnímu výstupu na Vánočním punči.
    Selena zaúpěla ,,Víš co je na tom nejhorší?´´
   ,,Budou tam lidi?´´ Hádala druhá dívka ,,Budeš mít trému?´´
   ,,Ale houby trému. Ten kluk, jak se jmenuje, Danny myslím, má určitě našprtaný veškerý texty a já vedle něj budu jako největší blbka.´´
   ,,Ale prosím tě, lidem dneska stejně víc záleží na tom, jak vypadáš a ne co povídáš, pokud teda nechceš dělat dojem na sedmdesátiletý seniory. Každý z tebe bude paf, jako vždycky.´´ V duchu si vyčítala, proč nepřednáší dnes večer právě ona. Je přece daleko inteligentnějšé než Selena, která toho podle ní dosáhla jen jejím debutovým vzhledem, rozhodně ničím jiným. Občas na ni žárlila. Byla krásná, dlouhé blond rovné vlasy měla až po pás a postava neměla chybu. Selena byla vždy středem pozornosti, vždy měla pravdu, i když kolikrát netušila o čem jde řeč. Také její milostné zkušenosti byli velice rozsáhlé. Zatímco Bella se s dlouhodobím přítelem Maxem jen líbala, její nejlepší kamarádka o to už přišla někdy v sedmičce se starším klukem, který pravděpodobně ani netušil, kolik jí je let, protože vypadala už tenkrát tak na sedmnáct. Selena také kouřila, hulila trávu, asi před rokem ještě brala drogy a přitahovala jeden problém za druhým. I přes tohle všechno se jí poštěstilo moderovat tak velkou událost a Bella, celkem chytrá a slušná slečna, která nikdy potíže neměla (Vyjmeme-li ty, co provedli se Sel společně), nebo se alespoň nedostaly do rukou Adminky, která na svém blogu zveřejňovala všechny drby z Georgetownu, takže je nikdo nevěděl, takže teď se musela spokojit jen s tím, učit Selenu texty.
   ,,Tak si to řekneme od té pasáže, kde ti to pořád ujíždí.´´ Rozhodla znuděně, ale přerušilo ji klepání na dveře a potém se v nich objevila jejich pokojská Eleanor. ,,Slečno Walkerová, v přízemí stojí mladý pan Evans a žádá o přijetí.´´
   ,,Eleanor´!´´Zlobila se Bella ,,Kolikrát už jsem ti říkala, ať Maxe rovnou pouštíš dál?´´ Už s ním chodila od páté třídy a každá, alespoň trochu v obraze holka věděla, že nejhezčí chlapec široko daleko chodí právě s ní. Byla na to nehorázně pyšná a rozhodně se nestyděla za líbání na veřejnosti, spíš naopak.
   Ve dveřích se objevil Max. Hnědé vlasy mu splývali do čela a zelené oči přejížděly po místnosti. Při pohledu na Selenu se znamenitě usmál a dal jí na přivítanou polibek na obě tváře. Bella místo toho dostala pořádně vášnivý, u kterého se rozplývala touhou. Maxe následoval i Liam, nerozlučný kamarád, což Seleně radost doopravdy neudělalo. Liam to na ní zkoušel od prvního dne, kdy ji potkal, ale ona na něj neměla ani pomyšlení, je to přece ona, která se přece neupíchne u jednoho kluka, chce si užívat.
   ,,Ahojky Sel´´ Přistoupil k ní a snažil se ji dát pusu na ústa, ale nezdařilo se.
   ,,Jak jsou texty?´´ Zeptal se jí Max a usadil se mezi obě dívky, zatímco Liam do těsné blízkosti ke svému objevu.
   ,,Docela Fajn, díky.´´ Selena si všimla, že Max se drží nějak odtažitě směrem k Belle. Místo aby ji obejmul, jako vždycky, jen vedle ní posedával a nevěnoval ji pozornost, odůvodnila si to tak, že prostě jen nemá tu správně nadrženou náladu.
   Kdyby to tak ale byla pravda.
   Liam se lehce dotkl kolene jeho vedle sedící krásky, která bez jakéhokoli rozmyšlení odsunula jeho ruku pryč. Kdyby to tak byl někdo jiný, pomyslela si, ale zrovna on...   Danny Jackson si právě přivazoval kravatu k jeho černému saku, které si půjčil od souseda a zápolil s ní už jakou dobu, ale nedařilo se. Vánoční punč začínal za necelé dvě hodiny a on je přece hlavní moderátor akce a nemůže se zašprcnout u takové prkotiny.
   ,,Tak už seš hotov?´´ Objevila se jeho mladší sestra v zápětí. No, mladší, byla jen o rok a půl, ale stejně oba chodily do stejné třídy, devítky. Když uviděla, že se ještě nepohnul z místa a stále je před zrcadlem, musela se tiše smát. ,,Ukaž, uvážu ti to.´´ A znalecky se jí to povedlo za pár vteřin. Měla blonďaté kudrnaté vlasy někam po ramena, nenalíčený obličej a velké kulaté brýle. Nezáleželo jí na vzhledu, podle ní se člověk má nejdříve poznat duševně a pak až soudit, na tom jak vypadáte přece nezáleží, ale její vrstevníci pro její pohled na svět neměli pochopení. Byli z bohatých rodin a oblečení od známých návrhářů a kdo neměl, byl hned zavržen do podskupiny buď totálně OUT, nebo šprt.
   Tak co je lepší?
   ,,Si nerozní?´´ Zeptala se soucitně.
   ,,Možná trochu.´´Přiznal tiše ,,Nevím, jestli dokážu spolupracovat se Selenou. Danny už jí miloval od první chvíle, co ji uviděl, ovšem nikdy neměl odvahu jí oslovit. Kdo by taky měl?
   ,,Zvládneš to?´´
   ,,Když jí jenom uvidím, podlamují se mi kolena a ztrácím slova, jak si mám pak pamatovat scénář?´´ Danny byl čím dál tím víc nervní a nedalo se to zastavit. ,,Abych ji to třeba nezkazil. Ona je úžasná, chápeš co tím chci říct?´´
   ,,Jo, samozřejmě, ale budeš to muset hodit za hlavu. Tohle vystúpko ti pomůže s přihláškou na střední, jako doporučení. Mimochodem, máš zejtra schůzku s panem Lewisem?´´
   ,,Ano, ve tři odpoledne, Další věc, z jaký jsem nervozní jak pes.´´ Dannyho sen bylo stát se architektem, dobrým architektem. Byl inteligentní a hodně, dokonce víc než jeho přechytralá sestřička, a to už je co říct. Ale aby se jeho životní sen mohl zrealizovat, musel se dostat na Ladyth High School - Nejprestižnější střední široko daleko a na to potřeboval co nejvíc doporučení, každopádně, konkurence bude velká. Pan Lewis byl hlavní kantor matematiky na Georgetownu a chtěl se přesvědčit, zda je Danny opravdu hoden toho, dostat jeho souhlas.
   Malá Katie chtěla v budoucnu zastávat místo slavné spisovatelky, psala povídky, básničky... Prostě cokoli, co ji napadlo se ocitlo na papíře. Podle pana Dartsona měla velké předpoklady k tomu, aby se o ní mluvilo ještě hodně dlouho.
   A nebo taky ne.


A co vás čeká v další kapitole?
  • Jak se zdaří Dannymu spolupráce se Selenou?
  • Co je s Maxem a jeho divným chováním?
  • Proč Selena nedostane příležitost k přihlášce na Ladyth?
  • A kdo bude její nový milenec? Že by Liam?
  • Jak se zdaří Dannyho pohovor s panem Lewisem?
  • A co Bella, stane se ze slušné dívky rebelka?

Světelné Jiskření - Obsah

29. června 2010 v 21:34 | KarolinQa XoXo |  Moje povídky a všechno ostatní
1. Kapitola - I Hvězdy Mají Trému Čti

Oficiální Miley Blog

29. června 2010 v 21:29 | KarolinQa XoXo |  Miley Cyrus
Tak tady je: TADY

Nate Archibald povídá o Gossip Girl

29. června 2010 v 21:29 | KarolinQa XoXo |  Super Drbna - Gossip Girl
Nate a Serena jsou ve 3. sérii pár, ale počkej, vždyť je to seriál Gossip Girl ...
Ano, rozumím tvojí otázce, tenhle svazek nebude trvat napořád (směje se) !

Mezi nimi se stane něco nemilého ?
Ano, máš pravdu. Ve vzduchu cítím konflikt. Ale nemůžu ti nic říct, musíš se kouknout na seriál !

Je příčinou konfliktu Jenny ?
Zase máš pravdu. Je to kvůli dvěma blondýnám.

Co mi můžeš říct o posledním dílu 3. série ? Něco, co ještě nevím ...
Nevím, jestli můžu. Víš kolem toho všeho se udělalo mnoho bezpečnostních opatření, natáčení bylo uzavřené, scénář byl vytisknut tak, aby se nemohl okopírovat, některé scény byly natočeny v tajnosti. Konec je zajímavý. Ale musíš počkat, nemůžu ti o tom nic říct.

Jenny se na začátku příští série neobjeví kvůli tomu, co se stane v poslední epizodě ? 
Ano, Jenny se stane něco velkého. Ale pro Taylor Momsen je to jen přestávka, do 4. série se samozřejmě vrátí. Bude chybět dva měsíce, producenti souhlasili. 

Takže už se nebude objevovat moc často ? 
Ne, ne, pak tam bude pořád.

Jaká je tvá oblíbená epizoda z Gossip Girl ?
Dobrá otázka ... Podle toho, jak se mi líbilo to hrát nebo podle toho, na co se rád dívám ?

Oboje !
Abych byl upřímný, neviděl jsem všechny epizody, ale líbila se mi ta, kdy má Serena autonehodu. Končí to tak dramaticky ... Režisér byl skvělý, bylo legrační hrát s Tripem. Navíc se mi líbilo, jak byla celá epizoda postavená na flashbacku. Bylo skvělé, když jsem se  s Tripem popral. Také se mi líbily scény s Danem, kde si hraju na guru přes holky.


Jak na dess v Photo Filtre Studio

29. června 2010 v 21:27 | Little J |  Mixík
Budeš potřebovat


mno... a hlavně trpělivost!
takže návod je tady : ↓↓

1. Otevři si Photo Filtre Studio ( CZ )

2. Ulož si tuhle šablonu a otevři si ji v PF : ( uprav si rozměry stránky jakou chceš velikost ty sama! )

3. Vyber si nějakou papírovou Texturu
já jsem si vybrala tuto :


Ted můj design vypadá takto :


4. ted použij nějaké Brushe

já jsem použila např takoví :
zatím to vypadá takto :


5. a ted si najdi nějaké fotky celebrity kterou by si chtěůla na designu
já jsem si vybrala tyto :


6. aby byly fotky lépe ořezané a v okrajích průhledné musíš použít toto :

Klikni na návod :

7. a tak pořád dělej s fotkami a bude to vypadat třeba takhle :
Můj vyrobený design :

8. potom můžeš vylepšovat jako např :

• Filtry→Sytlizace→Mozaika ( čtverečky )
• Filtry→Barvy→Oživit barvy ( více se ti zbarví )
• Filtry→Umělecké→Nasprejovat ( když si očízneš kraj fotky tak bude nasprejované*je to hezký*)
• Korekce→Jas/Kontrast ( když si dáš to druhé políčko, čárku posuneš hodně do prava a vypadá to dost dobře - oživí to barvy )
• Korekce→Barevný nádech ( do barvy jaké chceš )

ZDROJ

Statistiky týdne 25/10

29. června 2010 v 21:26 | KarolinQa XoXo |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (21.6. 2010 - 27.6. 2010) je:
Pondeli: 45
Utery: 44
Streda: 49
Ctvrtek: 31
Patek: 34
Sobota: 42
Nedele: 40

Celkem: 285

Deník Princezny Blair - 1. Kapitola

26. června 2010 v 22:10 | KarolinQa XoXo
Ahojky všichni!
Tahle story jménem Deník Princezny Blair vyšel původně na mém druhém blogu viz. ZDE, jenže protože tam je má návštěvnost víc než bídná, dám to i sem a třeba si to někdo přečte. Takže, zde mám první kapitolu:

Úvod do Blaiřina deníčku:  

   Život princezen se všem zdá jako pohádka. Jasně, princezny jsou známy hlavně z pohádek, ale každý zná Šípkovou Růženku, Sněhurku a Popelku, ale mě nezná skoro nikdo, vyjmuli svou malou a nudnou zemi, kde náš rod vládne už od nepaměti. Královská koruna padá z hlavy na hlavu a i já se s ní budu jednou pyšnit na své moudré hlavě, jak vždycky dodává můj vládce, král a nudný táta, co si věčně myslí, že vždycky pravdu. Každá malá holčička, jen si to představte, chce být princeznou. Představuje si tento život jednoduše. Od rána do večera se převlékáte, měníte si boty, poučujete služebnictvo, aby vám lépe čistily střevíčky... Jenže takhle to doopravdy vidí jen lidská bujná fantazie. Tenhle život je tak jednotvárný. Jasně, jen si to představte. Ani nemůžete vyjít ven, pryč do ulic, bez ochranky, protože nikdy nevíte, jestli někdo neschvaluje vaše názory a nepokusí se vás v jedoucím autě zastřelit. Jenže po boku šesti bodygárů se vám nikam raději nechce. Takže celý svůj život prosedíte v obrovské studené místnosti z mramorovými zdmi, zatímco normální holky v mém věku, v šestnácti, tancují na párty a lejou do sebe jedno frisco za druhým. Tohle já ale asi nikdy nezažiju. Tajně, toužím být jen obyčejná slečna, každou noc o tom sním, jenže sny, se nemůžou plést se skutečností. Opravdu ne. A další nesrovnalost? Zatímco teenageři bědují, že se jim nechce do školy, já mám domácí výuku, bez přátel jen s mým osobním kantorem panem Wilsonem, staromodním pánem, co se obléká jako sto let před opicema. Pořád si ještě mysíte, že to mám jednoduchý? Mám vás ještě nějak utvrdit, abyste mi věřili? Tak si třeba vemte to, že každý z vás máte přátelé, můžete si dělat co chcete a vedete svůj život, jak uznáte za vhodné, budoucnost je jen na vás. Jenže já mám předem předepsáno, co musím dělat a čím mám být a nad ničím jiným nesmím ani přemýšlet a kamarádi? Páč nemůžu chodit ven a seznamovat se, mám jen jedinou dobrou kamarádku. Jmenuje se Katie. Ani si nepamatuji, jak jsme se poznali. Tehdy ještě byla na světě máma. Bylo mi asi pět a už tehdy jsme byli nerozlučná dvojka. Bydleli jsme na statku, protože se naši rozvedli, ale když zemřela, byla jsem nucena přestěhovat se do honosného paláce k otci. Jako malá jsem po tom toužila, ale dnes toho lituji. Kdyby byla ještě maminka naživu, všechno by bylo tak jednoduchý...
   Vždycky jsem myslela, že se to nějak změní, že přijde den a to, co jsem doposud zažila vymizí. Chci zpátky na mámu, chci zpátky farmu, chci jít pařit, chci kluka, chci kamarády... Jenže můj osud se již nikdy nezmění, ale nikdy byste netušili, jak rychle se dokáže změnit něco, v co jste nikdy nedoufali a ani ve snu si to nepředstavovali... Zhorší se to ještě víc.

Deník Princezny Blair - Obsah

26. června 2010 v 22:10 | KarolinQa XoXo |  Moje povídky a všechno ostatní
1. Kapitola - ZDE

Nová Story

24. června 2010 v 22:00 | KarolinQa XoXo |  Diary
hezu
Ahojky všichni!
Tak už jsem zveřejnila 1. Kapitolu k mému novému příběhu pojmenovaném Světelné Jiskření. Máte někdo čas? Tak si ji někdo přečtěte, byla bych ráda. Čti ZDE! Díky moc a pa, mějte se pěkně...
   XoXo
      KarolinQa

Diplom pro AlisSu

24. června 2010 v 20:24 | KarolinQa XoXo |  Mixík
sel

Jukněte...

23. června 2010 v 21:45 | KarolinQa XoXo |  Diary
xoxo
Čauky,
Jak se máte? U mě to ujde. Rozhodla jsem se, vytvořit si krom tady toho ještě druhý blog o mé literární tvorbě. Tak, prosím, dobré duše, juknete se a zvýšíte návštěvnost? TADY.
Díky moc a mějte se :-*

Chace Crawford - 6. Odhalení

23. června 2010 v 21:39 | KarolinQa XoXo |  Chace Crawford
1. HUDBA
Ráno si poslechnu Radiohead a "I Got Mine" od Black Keys. Jezdím teď více metrem. Jsou to moje písničky na cestu. 

2. SKRYTÝ TALENT
Umím dobře  mluvit v upoutávkách na filmy. Mám rád trailery z Tropic Thunder. "We brought you Scorcher One. We brought you Scorcher Two ..."

3. POKAŽDÉ V ŠATNĚ
Jeden polštář a o tom to je. Možná požádám o krůtí sendvič. O přestávce mezi natáčením musím mít polštář.

4. NEDÁVNÝ NÁKUP
Koupil jsem si opravdu hezké hodinky. Je to Panerai. Nosili je italští námořníci. Je těžké si je opatřit, a tak jsem musel udělat pár telefonátů.

5. OBLÍBENÉ BOTY
Conversky Jack Purcells. Také mám rád ty od Chucka Taylora. Prostě klasika.

6. VĚDĚL, ŽE JE SLAVNÝ KDYŽ...
Zrovna jsme se s Edem nastěhovali do nového bytu, a když jsme opuštěli ten starý, uviděli jsme na rodu obrovský billboard s herci z Gossip Girl. Asi minutu jsme tam jen tak stáli. Byl obrovský.

Vyhodnocení Affs

23. června 2010 v 21:11 | KarolinQa XoXo |  Mixík
Ahojec!
Tak jsem už udělala zápis všech Sbéének. Ty co neobíhají nebo se nazpsali do zápisu bezkonkurenčně mažu, tak tady to máte:

BERU:

NEEJ:

NORMAL:


MAŽU:
aja...Anýsek...

Zatmění je horor! Povídá Robert

23. června 2010 v 20:07 | KarolinQa XoXo |  Stmívání

Promo tour ke třetímu dílu ságy Twilight se nedávno rozběhla na plné obrátky. Hlavní stars upírských filmů tak objíždí celý svět a vysvětlují, o co v Zatmění půjde...
Robert Pattinson (24) dokonce ani nepočkal na to, až diváci Eclipse shlédnou a už teď vyzradil, že veškerý "fantasy" element se z třetího dílu absolutně vytratil!

"Tenhle film je naprosto odlišný od těch ostatních," prozrazuje filmový Edward.

"Viděl jsem první sestřih a musím říct, že je tam opravdu hodně bojových scén!"

Třetí díl ságy Twilight natočil David Slade. Ten je známý hlavně díky hororovému snímku 30 dní dlouhá noc. A zdá se, že na filmu se režisérův oblíbený žánr hodně podepsal...

Ve Stmívání i Novém měsíci bylo podle Roba hodně tajemna a nadpřirozena. "To už je pryč! Eclipse není fantasy film. Je to horor! Fakt dobrej horor!"

Zdroj:

Chace Crawford o Gossip Girl

23. června 2010 v 20:06 | KarolinQa XoXo |  Chace Crawford
Nate a Serena jsou ve 3. sérii pár, ale počkej, vždyť je to seriál Gossip Girl ...
Ano, rozumím tvojí otázce, tenhle svazek nebude trvat napořád (směje se) !

Mezi nimi se stane něco nemilého ?
Ano, máš pravdu. Ve vzduchu cítím konflikt. Ale nemůžu ti nic říct, musíš se kouknout na seriál !

Je příčinou konfliktu Jenny ?
Zase máš pravdu. Je to kvůli dvěma blondýnám.


Co mi můžeš říct o posledním dílu 3. série ? Něco, co ještě nevím ...
Nevím, jestli můžu. Víš kolem toho všeho se udělalo mnoho bezpečnostních opatření, natáčení bylo uzavřené, scénář byl vytisknut tak, aby se nemohl okopírovat, některé scény byly natočeny v tajnosti. Konec je zajímavý. Ale musíš počkat, nemůžu ti o tom nic říct.

Jenny se na začátku příští série neobjeví kvůli tomu, co se stane v poslední epizodě ? 
Ano, Jenny se stane něco velkého. Ale pro Taylor Momsen je to jen přestávka, do 4. série se samozřejmě vrátí. Bude chybět dva měsíce, producenti souhlasili. 

Takže už se nebude objevovat moc často ? 
Ne, ne, pak tam bude pořád.

Jaká je tvá oblíbená epizoda z Gossip Girl ?
Dobrá otázka ... Podle toho, jak se mi líbilo to hrát nebo podle toho, na co se rád dívám ?

Oboje !
Abych byl upřímný, neviděl jsem všechny epizody, ale líbila se mi ta, kdy má Serena autonehodu. Končí to tak dramaticky ... Režisér byl skvělý, bylo legrační hrát s Tripem. Navíc se mi líbilo, jak byla celá epizoda postavená na flashbacku. Bylo skvělé, když jsem se  s Tripem popral. Také se mi líbily scény s Danem, kde si hraju na guru přes holky.

Avatárek scene clubu

23. června 2010 v 19:14 | KarolinQa XoXo |  Scene
klikej ;-)

Nový Blog

21. června 2010 v 19:34 | KarolinQa XoXo |  Diary
HEZU
Ahojky!
Možná už to víte, ale právě zakládám nový blog. Bude se týkat pouze mé literární tvorby, ale to neznamená, že nebudu navštěvovat tento Web, protože stále jen tenhle je číslo jedna! Tak se kdyžtak jukněte adresa je http://karolinqy-stories.blog.cz/
Zatím toho tam moc nemám, ale to se změní. Spřátelíte někdo?
Jinak, udělal byste mi někdo dess pro ten nový blog? Kdyžtak písněte a já bych vám napsala, co bych na něj chtěla. Díky
  XoXo
    KarolinQa

Gossip Girl - Stars vs. Stars

21. června 2010 v 19:27 | KarolinQa XoXo |  Ankety
TaQ tahle otázka padá celkem často! Koho máte z debutového seriálu Gossip Girl nejradši? Dole pod článkem najdete anketu, tak zahlasujte ať víme, kdo je ten nej!