Srpen 2010

Prcek - 3. Kapitola Boj O Lásku

31. srpna 2010 v 19:53 | KarolinQa XoXo |  Moje povídky a všechno ostatní
 Tenhle článek je přednastavený - Čti více TADY

Jinak tu má další kapitolku :D

Můj první den na Bostonské umělecké škole začínal třemi hodinami v ateliéru, kde mi táta Elen zaplatil vlastního učitele, což je asi to poslední, o co jsem stála. Dovedla jsem si docela dobře představit toho upoceného padesátníka, co mě pořád dokola kritizuje. Margareta McDonaldová, takhle vtipně se jmenuje ředitelka mě ujistila, že budu s učitelem umění určitě spokojená a provedla mě celou školní budovou a ukázala mi vchod do mé nynější učebny. Zaklepala jsem tedy na dveře a rozloučila se s Margaretou. Nikdo mi neřekl dále, takže jsem usoudila že za a) je mému profesoru nad sedmdesát, takže to neslyšel nebo za b) ještě nedorazil, ale ani jedna má úvaha nebyla pravdivá. Když jsem otevřela dveře, stála tam zády ke mně postava, která mohla měřit tak sto šedesát dva centimetrů.

,,Čau´´ Pozdravila jsem a až pak mi došlo, že to asi nebyl nejlepší způsob pozdravu. Celá místnost byla velice rozsáhlá a osvětlená, ale čítala jen dva stojany na malování a naproti dřevěný stůl se třemi židlemi.

,,Čau´´ Odpověděl mi ten kdosi, aniž by se otočil.

Když jsem si ho změřila pohledem, tak mu nemohlo být víc než osmnáct, takže budu mít soukromého učitele, ale bude učit víc žáků, nejen mě, naštěstí.

,,Hledám tady učitele výtvary.´´ Prohlásila jsem hlasitě. Konečně se otočil a odložil paletu s barvou na podstavec. Byl to fešák. Blonďaté vlasy mu lemovali obličej a průzračně oči byli tak modré, že si to ani nemůžete představit. Hezčího kluka jsem ještě v životě neviděla, i když byl o hlavu menší než já. On mi ale nějakou zvláštní pozornost nevěnoval, což mě trochu uráželo. Každý kluk na minulé škole, na ulici na mě pískal nebo prostě jen bezostyšně koukal, ale tenhle typan mě jednoduše ignoroval.

,,Učitele výtvarky´´Prohodil pobaveně ,,Hmm, dejme tomu, že na něj právě mluvíš.´´ Otočil se zase nazpět a věnoval pozornost míchání barev.

,,Ty seš profesor?´´ Zasmála jsem se a popošla k němu. Buď za a) jsem chtěla vidět jeho nádherný oči ještě jednou, nebo za b) jsem chtěla, aby se na mě aspoň podíval.

,,Jo, jsem Bart Ryles, ale všichni mi říkají Prcek, koho si čekala?´´

,,No, starýho páprdu s vousy až na zem. Ne kluka, co je stejně starej jako já.´´

Usmál se. ,,A ty se jmenuješ jak?´´ Ještě pořád mi nevěnoval ani jeden pohled a zrovna teď začal malovat černou vodorovnou čáru na jeho paletě.

,,Jsem Crystal McLarenová, pane profesore.´´ Zavtipkovala jsem a konečně ho donutila odložit paletu opět na stojan. Tentokrát se na mě zadíval. ,,Mám velice rád poslušné žačky.´´ Zazubil se Prcek. Málem jsem padla do kolen, byl tak nehorázně sexy…

Budoucí Manželka mého bratra - 2. Kapitola Boj O Lásku

29. srpna 2010 v 19:51 | KarolinQa XoXo |  Moje povídky a všechno ostatní
Tento článek je přednastavený - Více TADY

Jinak tu mám další kapitolku :D

Náš malý domeček na William´s Street se nakonec nezdál být tak špatný. Měl výhled na oceán, dokonce z balkónu mého a tetiného společného pokoje, takže by se celkem zdálo všechno fajn, teď se jen vrhnout na tu přestavbu, protože lidé, co tu před námi nejspíš bydleli buď za a) neměly ani trošku vkus nebo za b) byli totálně slepí, protože výbava tady, byla víc jak mizerná. Oprýskané skříně s ulomenými dveřmi a postel, která vrzala jen jste se ji letmo dotkli. Jessica se ihned vypravila do nejbližšího nábytkového centra, aby si vybrala všechno nové. Já výbavu nechala na ní, stejně do pokoje budu chodit jen na spaní. Cestou sem uviděl bráška z okýnka dětské hřiště, ikdyž jsem se ho pokoušela docela věrohodně zakrýt svými rameny, a tak mi Eleonor nakázala, ať si s ním jdu pohrát. Ohromná zábava, ale když jsem viděla EnriQueho nadšení, nic jsem nenamítala.
   Posadila jsem se tedy na opěrátko lavičky a vyndala si sluchátka. Bráška mezitím odběhl za partou malých holčiček, co si stavěly hrad z kamínků, či co to bylo, ale ty jeho návštěvou nadšení doopravdy nebyly.

,,Vypadni kluku!´´ Křikla na něj blondýnka s vlasy svázanými do dvou culíků a odstrčila ho ,,No tak běž!´´

Než se chudák nadál, začali ta zpočátku roztomilá děvčata kolem sedmi let skandovat ,,Vypadni, vypadni!´´ EnriQue se smutně otočil zády a utíkal ke mně. V očích se mu zaleskly slzy. Měla jsem sto chutí, vyjet na ty fiflenky a seřvat je, to by nejspíš koukali, ale kousek od nich seděli jejich maminky, a s těma se mi dohadovat nechtělo, kord když vypadaly tak namyšleně, jako jejich dcery.

,,Ale prosím tě´´ Otřela jsem mu kapesníkem oči ,,Pojď támhle.´´ Ukázala jsem na osamocenou holčičku s černou halenkou a brýlemi. Vzala jsem ho za ruku a dovedla ho tam.

,,Moje jméno je Katy Smithová´´Oznámila už z dálky ,,Je mi šest let a bydlím v … ulici s mamkou a s taťkou.´´ Zadržela jsem smích, její hlas byl tak poučný, že se začal řehtat i bratr a na incident před chvilkou úplně zapomněl.

,,Moje jméno je EnriQue McLaren´´Pokusil se jí napodobit, ale tak dobře mu to nešlo. Katy si posunula brýle nahoru po nosu, přesně jak to dělávala naše třídní na základce ,,Vidíš támhle toho motýla?´´Ukázala na žlutočervenou klouzačku ,,To je Otakárek fenyklový.´´

Tak tohle je přesně naše učitelka ze základky
, pomyslím si, toho motýla neznám ani já, a jak může teda šestiletá holka?

,,Taky hlídáš?´´ Ozval se najednou jiný hlas. Patřil hnědovlasé dívce sedící kousek ode mě. Nevěřícně jsem si jí prohlédla. Já osobně jsem kamarádky nikdy neměla, ve škole mě považovali za tu divnou, ale pravda byla, že divní byli oni, pochopitelně.

Přikývla jsem, zatímco ona pokračovala ,,Ty jsi tu nová? Že jsem tě tu ještě neviděla. Jsem Bella.´´ Seskočila z tyče, kde dosud seděla a natáhla ke mně ruku.

,,Crystal´´ Představila jsem se a dlaň stiskla. Proč se semnou baví? Ale když se to tak vezme, nebyl by špatný nápad, zabít trochu času tím, pokecat si se stejně starou sympatickou holkou.

,,Jo, asi před půl hodinou jsme se nastěhovali.´´ Odpovím a usadím se vedle ní na klandr.

,,Takže nastupuješ k nám na školu?´´

Ta slečna se mi zdála ze zajímavého důvodu fajn, což je nepochopitelné. Kdo mě se zdál za poslední roky normální?

,,Asi jo, mám v plánu jít sem na uměleckou´´

,,Tak to se uvidíme. Určitě se ti tam bude líbit, jsou tam pěkní kluci.´´

Při pomyšlení na týpky se štětci v ruce a v polorozeplých košilích jsem ucítila motýlky v břiše, jak já se těším…

Ciao! Mějte se :D

27. srpna 2010 v 15:29 | KarolinQa XoXo |  Diary
Ahojky všichni!
Jen vám chci napsat, že od 27. srpna do 5. září tu nebudu, nepůjde mi net :( Opravdu se mi nechce, ale musí to bejt,  takže nebudu obíhat své Sbéé, promiňte. Tak si mě prosím nemažte...
Thanks... :)

Jinak bych potřebovala, abyste si přečetly tenhle článeček a zapojily se do nějakých akciček ZDE...

Tak se mějte pááá :-*
  XoXo
     KarolinQa

Chace Crawford Avatary 0.1

26. srpna 2010 v 21:30 | KarolinQa XoXo |  Chace Crawford

(C) COMPLETEDDREAM.BLOG.CZ
YOUR GRAPHICS SOURCE

On je dokonalej :-*

Blake Lively Interview

26. srpna 2010 v 21:29 | KarolinQa XoXo |  Blake Lively

Jak udělat popisky do menu bez pozadí / Rámečku

26. srpna 2010 v 21:29 | KarolinQa XoXo |  Mixík
Tak lidičky ... Moje neteř mě požádala aby jsem udělala návod jak má udělat popisky v menu bez rámečku. Já jsme teda spitvala nějakej návod mnu =D ... Snad se vám co to neumíte bude hodit a pochopíte to x) dejte si c.č. a čtěte x)
Dáte si blog.cz přihlásíte se a dáte nastavení. V nastavení si vyhledáte Profil a dáte si ho tam. Dejte si tam obrázky ale stránku z profilem nevyklikávejte!!
V obrázkách si dejte "Nový obrázek" a pak dejte procházet. Najděte si co chcete najít třeba aktuálně nebo tak. Až obrázek otevřete dejte uložit.
Po uložení se vám objevý obrázek ktzerý jste si vybraly. Obrázek zkopírujte (Pravé tlačítko - Kopírovat) obrázek máte zkopírovaný a dáte si znovu profil.
Zkopírovaný obrázek vložíte do profilu a takle pokračujete dál (Pravé tlačítko - Vložit)

zdroj:

Enrique Iglesias - Addicted

26. srpna 2010 v 21:28 | KarolinQa XoXo |  EnriQue Iglesias
BY:

Zanessa Avatary

26. srpna 2010 v 21:28 | KarolinQa XoXo |  Vanessa Anne Hudgens

Selena Gomez a Demi Lovato Avatary

26. srpna 2010 v 19:47 | KarolinQa XoXo |  Selena Gomez
ZDROJ - ZDE

Kellan Lutz Životopis

26. srpna 2010 v 19:47 | KarolinQa XoXo |  Kellan Lutz
Povolání: Herec, model
Věk: 25
Datum narození: 15.03. 1985
Místo narození: Dickinson, Severní Dakota, USA
Znamení: Ryby   
Výška: 185 cm

Kellan pochází z Severní Dakoty. V roce 2003 se přestěhoval za svým otcem. Chtěl se věnovat herectví a také si užívat na pláži. Kellanovi přátelé o něm říkají,že je to bavič a smíšek. 

Mluví plyně španělsky. Má rád Extreme Skateboarding & Tricks, souboje ve své váhové kategorii,basebal,basketball, lacrosse, plavání, tenis, badminton, lyžování, snowboarding, tanec, kreslení a je také dobrý zpěvák.

Už ve svém dětství začal rozvíjet své talenty.

Známe ho například z filmů jako jsou : Stick It, Accepted, Summerland, 6 feet under a mnoha dalších seriálech. V současné době je v Americe uvedena premiéra jeho nového filmu prom Night a v na konci roku 2008, 12.12., vychází romantická sága o lásce mezi upírem a prostou dívkou Twilight (Stmívání) podle bestselleru spisovatelky Stephenie Meyer. Ve kterém si Kellan zahraje upíra Emmetta Cullena. Zahrál si také v klipu With Love od Hilary Duff. Také se oběvil v Kalifornském létu.Hrál tam kamaráda Jesse McCartneyho.

Kate Moss Životopis

26. srpna 2010 v 19:47 | KarolinQa XoXo |  Kate Moss
Kate neučinil slavnou její vzhled, ale celá její osobnost. V roce 1988 se vracela z rodinné dovolené na Bahamách do Anglie, když si jí všimla Satan. V té době bylo Kate čtrnáct let. Nafotila fotky pro časopis Face. Zaujala svou dětskou nevinností a nevyumělkovanou krásou. Byla ztělesněním tzv. "šupácké módy". Takovou modelku svět módy ještě neviděl. Svou výškou pod 175 cm porušovala pravidla.

Kate zastupuje britská agentura Storm, newyorská agentura Women,pařížská agentura The Marilyn agency.

Fotografové a vydavatelé se snažili Kate získat pro sebe. Fotil ji Steven Meisel, Patrick Demarchelier, Bruce Weber a další. Brzy zaplnila stránky Elle, Vogue, Harper´s Bazar a dalších předních časopisů. Objevila se také na všech špičkových módních přehlídkách. Je velkou oblíbenkyní návrháře Johna Galliana.

V roce 1992 se Kate seznámila s Calvinem Kleinem. Brzy stala jeho múzou a "tváří" pro oblečení i pro parfém Obsession / posedlost/. To už jí byl posedlý celý svět.
Kate se stala pro mládež celého světa idolem. V roce 1995 vydala pro své fanoušky vlastní životopis " Kate".

Kromě předvádění se Kate zajímá o módní návrhářství. Prozatím nepřemýšlí o budoucnosti a nepospíchá s hodnocením svého zaslouženého úspěchu. 29. září 2002 se Kate narodila dcera Lila Grace Moss.

Zajímavosti:
Národnost: Angličanka
výška: 173 cm
vlasy: světlehnědé
oči: oříškově hnědé

2. Kolo SONC

26. srpna 2010 v 19:24 | KarolinQa XoXo |  Soutěže
Čauky Lidi!
Mám tu 1. Kolo SONC (Soutěž o nej celebritu), tak hlasujte pro své oblíbence, ať se ukáže, kdo je nejvíc in :D

Kdo vypadl? :(
JUSTIN BIEBER

12)•Nikís• -
only-crazy-world.blog.cz
AMANDA BYNES


A Teď soutěžící: :)

1)*Ter!nQa* -
Kralicek001.blog.cz
HILARY DUFF

TAYLOR LAUTNER


3)Katyxkristen -
http://katyxkristen.blog.cz/
KRISTEN STEWART

4))@nýseQ -
neryan.blog.cz
SELENA GOMEZ

5)Véja & °°Selly°° -
www.demil.blog.cz
DEMI LOVATO


BEN CRISTOVAO

AVRIL LAVIGNE

MILEY CYRUS

LADY GAGA

VANESSA HUDGENS

ASHLEY GREENE

13)Mil-sel♥ -
unlimited-miley-selena.blog.cz
ASHLEY TISDALE

DAKOTA FANNING

JUSTIN BIEBER
16)Loko♥(Katy)♥ -
www.katy2297.blog.cz
LINSAY LOHAN

17)Bailey_Pickett -
allison-munroe.blog.cz
STERLING KNIGHT

EMILY OSMENT

SELENA GOMEZ

BLAKE LIVELY


Diplomek pro MoŇuli

26. srpna 2010 v 19:16 | KarolinQa XoXo |  For YOU!

Promiň, to Ň se mi nějak nezadařilo :(Sel


BY:http://zacefronvanessahudgens.blog.c
FOR:http://my-world-for-you-1.blog.cz

Diplomky :)

26. srpna 2010 v 19:01 | KarolinQa XoXo |  For YOU!
diplomeQ
zacefronvanessahudgens
zacefronvanessahudgens

Ehm...Ehm...

25. srpna 2010 v 23:39 | KarolinQa XoXo |  Diary
Čauky!
Tak jak se všichni máte? :) 
Proč sem píšu, mám pro vás něco, co bych potřebovala... :)

Tak zaprvé...
Na mém blogu je rekord v komentech, nechcete se někdo zapojit..? Stačí i malý příspěvek :)
KDE? TADY
Díkes :)
Zadruhé...
Nějak se poslední dobou nudím, tak hodnotím blogy...
Chceš ohodnotit blog? Tak napište :)
KDE? TADY
Pište :)
Za třetí...
Mám tu mini bleskovku o diplomky :)
Pište:
1)Co tě přivedlo na můj blog?
2)Co bych tu měla zlepšit?
3)Oblíbená celebrita?
4)Film?
5)Jaké posloucháš radio?
6)Co na diplomek?
Za čtvrté...
Píšu příběh s názvem Boj o Lásku, přečtete si jí plsiQ někdo?
KDE? TADY
Thanks... :)
Za páté...Hledám zrovna na netu nějakou pěknou tapetu na pozadí počítače, nemáte někdo odkaz na nějaký pěkný obrázek?
Díky Když písnete :)
Tak to je vše, mějte se páááá :*

Rekord

25. srpna 2010 v 22:29 | KarolinQa XoXo |  Diary
loliQ
Ahojky!
Jak se máte..? Chci vás jen poprosit, zapojíte se někdo do rekordu v komntech...? Byla bych vám moc vděčná...
Díky za pomoc :)
Mějte se :*

Chace Crawford - July 20

25. srpna 2010 v 22:26 | KarolinQa XoXo |  Chace Crawford
01.jpg

02.jpg

03.jpg
04.jpg

05.jpg

Chace Crawford Rozhovor

25. srpna 2010 v 22:00 | KarolinQa XoXo |  Chace Crawford
Svou rolí dokonalého Nata Archibalalda v Gossip Gir se stala majetkem veřejnosti. Přesto tento Texasan s charismatem Jamese Deana nemá rád drby. "Nechci mluvit, nemám profil na Twitteru nebo MySpace nebo Facebooku. Musím dávat pozor na to, co o sobě řeknu." Před veřejností není úniku. Díky svému vzhledu - opálený, hluboké modré oči - se zařadil mezi lamače srdcí Zaca Efrona a Roba Patissona. "Neřeknu vám, že mě to štve," říká o svém šarmu. "Musím poděkovat své mamince. Je to krásná žena. Dala mi dobré geny."

A přítelkyně ? "Vše co potřebuji, je kulečníkový stůl, pivo, jukebox a dobrý rozhovor," říká Crawford, který si nejvíce sexy připadá v oblečení námořníka. "Až mě dívka porazí v závodu pití piva, budu to brát jako dobré znamení !"