Leden 2011

Upíří Město // 3. Kapitola

31. ledna 2011 v 21:40 | Caroline |  Upíří Město
zacefronvanessahudgens // Upíří město

Milá Nancy,
     Vím, že ti nejspíš dlužím tisíce omluv. Ať už za to, že jsem ti celé tři měsíce neposlala ani jediný e-mail, zatímco ty jsi mi psala každou volnou chvilku snad stokrát. Snad ale pochopíš, že to teď není lehké. Upřímně, dělá se mi na nic. Moje nejlepší kamarádka je ode mě tisíce kilometrů daleko a já prostě nemám nikoho, o koho bych se mohla v nouzi opřít, zrovna ve chvíli, kdy bych to nejvíc potřebovala. Strašně mi chybíš…
    Možná se mi to zdá, ale posledních pár měsíců se zdají jako věčnost. Minuty ubíhají tak rychle, jako předtím celičké dny, které jsou teď utrpením. Myslela jsem, že po tom, co se stalo s Elis už mě nic horšího potkat nemůže. Mýlila jsem se. Na mámu už můžu jen vzpomínat. Říkám si, jaké by to asi bylo, kdybych si tenkrát postavila hlavu a nahlas řekla ,,Já ale rybařit nechci.´´ Všechno se by se změnilo. Bydleli bychom stále naproti sobě, z ložnice rodičů bych vždy, kdy bych jen kolem prošla slyšela smích. Tolik bych se chtěla vrátit zpět. Vidět znova Elis, promluvit s mamkou. Tolik jsem jí toho nestihla říct a stále nemůžu uvěřit tomu, že všechny, na kterých mi kdy záleželo jsou pryč, v nenávratnu. Už jsem si toho prožila vážně moc, nezasloužila bych si alespoň chvilku klidu? Nebo toho chci vážně moc?
    Jestli tě zajímá, jak to máme s tátou, tak prosím. Krom zkřivené a smutné tváře, mu přibylo ještě pár šedivých vlasů a prohloubených vrásek. Trápí se. Co se týče chování, je to čím dál tím ví horší, víc, než jak si ho pamatuješ. Odmítl navštěvovat psychiatra, nechodí do práce a všechen čas prosedí v obýváku na starém koženém křesle s knížkami v ruce. Možná si myslíš, že četba mu jen prospívá. Chyba, ba naopak. Je na tom čím dál tím špatněji, protože tenhle druh literatury by se snad měl zakázat vydávat. Celé se to točí kolem nadpřirozena a těchto strašlivých věcí, je jen otázkou času, kdy kolem bytu vyvěsí kříže proti duchům a vysází cibuli proti upírům, či tak něco podobného. Nerada to říkám, ale asi už by si měl vážně zajít k lékaři, protože se to vymyká všem druhům normálního chování.
    Teď sedí u stolku ve vedlejší místnosti a něco vyrábí. Nechce mi říct, co to bude, bojí se, že bych ho měla za blázna. Prý je to dobré, jak říká, pro dobro lidstva, protože zlé stránky světa se prokáží každým dnem. Tuhle mě dokonce poučoval o tom, že mezi námi nežijí jen lidé, ale i jiná stvoření, co se jako my jen chovají, ale to ti asi nemá cenu vyprávět. Podle doktorů je to ještě dozvuk šoku, ale už stejně jako já přestali doufat v návrat k normálu. Všechno se to odvíjí od té nehody, každý den se mě ptá, jestli jsem si náhodou nevzpomněla, jak jsme se dostali na břeh, jakmile odpovím, že ne, začne mi stále dokola vyprávět to, co si prý pamatuje on, snad ho to někdy přejde. Ten příběh, co mi stále omílá do kola ti myslím také vyprávěl
ještě, když jsme bydleli tam u vás. Prý se tam objevil člověk, rychlý jako blesk. Nejprve uchopil mě, jako vítr se prosmýkl vodou a vrátil se pro něj. Zachránil nás a zase zmizel. Všechno se to dělo asi pouhopouhých sedm vteřin. Už nevím co si počít.
    Ještě jednu věc ti musím napsat. Chybí mi domov. Tím názvem myslím to, kde se cítím dobře, vždycky bude můj domov Luckers. Tohle se jako žití považovat nedá. Opravdu nechápu, proč se Dan rozhodl nastěhovat se právě sem, do Drewoodu, kousek od toho, kde bylo nalezeno Elisino vyhořelé auto. Není dne, kdy bych na ni nemyslela, a tohle jen prohlubuje mou bolest, avšak s ním by člověk nepohnul, jakmile si něco umane, jsem v koncích… Celý Drewood bych mohla shrnout do tohoto názvosloví:
,,Divné místo´´
Víš, jak bylo v Luckers slunečno, světlo a hezky? Tohle je přímý opak. Od té doby, co jsme tu, jen prší. Ulice, lemovány vysokými tmavými budovami jsou mokré a strašidelné a lidé jsou tu ještě horší. Hned jak někoho potkáš, hned si tě prohlíží, jako by se ujišťoval, zda jsi opravdu z masa a kostí. Lidé tu chodí zahaleni v tmavých hábitech a nenajdeš tu ani náznak jediného úsměvu. Tohle by bylo vážně ideální město pro nějaký gang ruské mafie, jelikož tu najdeš tolik nebezpečných lidí, že by sem nějací uprchlíci před zákonem plně zapadli. Jedno ti řeknu, po setmění nevystrčím z domu ani nohu, natož abych otevírala okno na vyvětrání.
    Táta se navíc začal scházet s nějakými lidmi, co mají stejné potíže, tedy celé hodiny společně prosedí u kulatého stolu a debatují o zlu, co by mohlo být příčinnou lidské zkázy. Z pravidla jsou příčinami krvelační tvorové nenávidějící lidstvo. Nelíbí se mi, že to tam navštěvuje, protože ho to jen utvrzuje na názoru, že s tímto pojetím života není zcela sám.
    Navíc, zítra mám první den školy. Nechci se zapsat jako chudinka, co ztratila maminku a sestru, chci být sebevědomá jako před všemi těmi strastmi. Snad se mi to podaří a doufám, že na této škole bude alespoň nějaký normální člověk, protože zatím jsem tady, krom jednoho tak osmiletého kloučka neviděla ani jedno dítě v mém věku, ale třeba jsou všichni v ústraní jako já, a možná mají také tak pošahaného tatínka.
Moc mi chybíš, navždy budeš má nejlepší kamarádka, i když nás od sebe dělí sta tisíce kilometrů.

S láskou,

Caroline

Hot or Not 0.2 » Damon a Elena

31. ledna 2011 v 21:32 | Caroline |  Hot Or Not
Tentokrát tu mám pár ze seriálu The Vampire Diaries...
Damon a Elena...
Tak co? =)
Komu fandíte?
Pro co hlásnete?

Vyhodnocení Hot Or Not 0.1

31. ledna 2011 v 21:23 | Caroline |  Hot Or Not
V minulém měsíci jste měly na výběr mezi Hot or Not s Leighton Meester...
A jak to dopadlo?
Jednoznačně HOT!
28 ► 2


TVD // Promo s01e12

31. ledna 2011 v 21:14 | Caroline |  TVD // Videos
Tenhle dílek chci dneska zkouknout =)
Vypadá zajímavě ;)

Vyhodnocení Souboje Blogů 0.3

31. ledna 2011 v 21:12 | Caroline |  Soutěže
Hey lidi!
Mám tu vyhodnocení =))

*>DuCkie<* - myshow.blog.cz

vs.

Adíí -  www.aaduska.blog.cz

Kdo myslíte že vyhrál?


Kdo má lepší blog?
*>DuCkie<*18.8% (3)
Adíí81.3% (13)

Takže gratuluji oběma, protože mě osobně se oba blogy líbí =)

Hodnocení mého blogu 0.9

31. ledna 2011 v 21:08 | Caroline |  For Me!
Hodnotenie blogu pre: Caroline ♥ (zacefronvanessahudgens.blog.cz)

Desing 9/10 ->Veľmi pekný, ale vždy je niečo vylepšovať...
Obsah 10/10 ->Stále nové novinky...pekné :)
Aktívnosť 10/10 ->Nemám čo dodať...
Prvý dojem 10/10 ->Dess pekný a aj tá zelená sa k tomu hodí ;-)

Spolu: 39/40 -> Naozaj pekné hodnotenie!


TVD // Promo s01e11

31. ledna 2011 v 21:06 | Caroline |  TVD // Videos

TVD // Promo s01e10

31. ledna 2011 v 21:04 | Caroline |  TVD // Videos
Další promo =D
Teprve k začátku zase =D
Tenhle dílek jsem viděla včera =D

Ian Somerhalder Interview for Cosmopolitan

31. ledna 2011 v 19:57 | Caroline |  Ian Somerhalder
Cosmopolitan: Co je nejtěžší na hraní upíra?
Ian: Nejspíše to, že hrajeme i v noci. Všichni jsme pracovali až do 7.00 a pak jsme spali celý den.

Cosmopolitan: Jak se snažíte zapůsobit na holky?
Ian: Vařím pro ni. Říká se, že láska prochází žaludkem a já doufám, že je to tak i u dívek. Jednu jsem dostal například v letadle do Paříže, stačí jen povečeřet.


Cosmopolitan: Co je podle vás špatné?
Ian: Když někdo nemá rád zvířata. Pracuji hodně s lidmi a starám se o tři kočky. Nezáleželo by na tom, jak sexy by ta dívka byla, když by neměla ráda zvířata. To by byl velký problém, hlavní problém.

Cosmopolitan: Popište nejodvážnější věc, kterou jste kdy udělal?
Ian: Potápění se žraloky v Jihoafrické republice. Být v kleci, která je široká jen 8x8 metrů a plavat tam mezi žraloky je velice intenzivní.

Cosmopolitan: Máte nějaký skrytý talent?
Ian: Umím kaligrafii. A navíc ovládám perfektně své nohy. Kdybych měl zlomené obě ruce, tak bych dokázal napsat milostný dopis právě jenom nohama.  
Damon and Elena // All about us

31. ledna 2011 v 19:44 | Caroline |  TVD // Videos

Tohle videjko zkopčené od http://adatyna.blog.cz

Statistiky týdne 04/11

31. ledna 2011 v 19:19 | Caroline |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (24.1. 2011 - 30.1. 2011) je:

Pondeli: 102
Utery: 125
Streda: 112
Ctvrtek: 110
Patek: 140
Sobota: 176
Nedele: 149

Celkem: 914

Bezva, akždá den přes 100 ♥


Some Problem...

30. ledna 2011 v 21:47 | Caroline |  Diary
Ahojky všichni!
Takže se zase ozývám...
Mám na vás několik prosbiček...

Chtěla bych nový design, bohužel jak jistě víte, já a grafika, no, není třeba komentovat...
Neděláte někdo laye na přání? Hrozně moc byste mi tím pomohly =)))

Jinak jsem udělala náběr Sister Site, tak se když tak hlaste TADY!
Budu ráda =)

Taky jsem přidala novou kapitolku mojí povídky Upíří Město (viz. menu), tak jestli máte čas, byla bych ráda za komentář =)

No nic...
Já půjdu...
Tak se mějte =)
XoXo
Caroline ♥