Česko Slovenská SUPERSTAR

Martin Chodúr-Vítěz Československé Superstar

20. prosince 2009 v 23:17 | Little J
Ahojky,

A je to tu, už známe vítěze letošní Československé superstar...
Rozhodovalo se mezi Mirem Šmajdou a Martinem Chodúrem...
Nuže,nebudu to protahovat jako Leoš Mareš xD z toho jsem vždycky upa šílená, tolik keců vždycky.... xD
No a vítězem je: MARTIN CHODÚR!!!
Ze srdce blahopřeji!!!

Kdo vyhraje Superstar?

20. prosince 2009 v 21:40 | Little J
Ahojky,
Tak nějak si kladu otázku: Miro Šmajda nebo Martin Chodúr?
Kdo myslíte,že dneska večer vyhraje Československou Superstar?
Já si vlastně nejsem jistá,komu držím palečky,páč oba dva jsou doopravdy dobrý!
A jak to máte vy?
Kdo myslíte,že soutěž opustí se svěšenou hlavou a druhým místem?
A nebo naopak,kdo zvítězí?
Tak já páádííím koukat zatím pp a nechte komentík ju?
pppp

Dominika Stará opustila Superstar

14. prosince 2009 v 21:11 | Little J
Ahojky,
Tk je to tady...Do finále mohli postoupit jen dva z tria: Martin Chodúr,Dominika Stará a Miroslav Šmajda...Teď už víme,kdo to byl. Už se slyšelo jméno toho,kdo se Československou Superstar neprokouše do finále!A bohužel je to...Domča Stará...Nejlepší zpěvačka dámského pohlaví, alespoň to! Podle mě to není fér,Dominika zpívala naprosto dokonale a musela vypadnout? Mociik mě to mrzí,měla jsem přece jen nějakou tu SMS poslat!
No,já du schánět nějaké její fotečky tak zatím pp

Markéta Konvičková fotky

9. prosince 2009 v 16:00 | Little J

Jan Bendig konec v Superstar fotky

8. prosince 2009 v 20:01 | Little J
A je to tady! československou superstar včera opustil Jan Bendig! Tady máte pár jeho fotek:

Superstar:Komu držíte palečky?

8. prosince 2009 v 19:37 | Little J
Ahojky,komu držíte palečky v superstar? Kdo je,nebo byl váš favorit a přejete mu vítězství? Jsem ráda,že napíšete svůj názor...
pp

Marta Jandová fotky

8. prosince 2009 v 19:11 | Little J

Jan Bendig sings Stand By Me by Ben E.King

8. prosince 2009 v 19:02 | Little J

Miro Šmajda *Cry Me River* videoklip

8. prosince 2009 v 18:20 | Little J

Marta Jandová životopis

8. prosince 2009 v 18:15 | Little J
Marta Jandová je dcera Petra Jandy ze skupiny Olympic. Martina hudbení kariéra začíná v Německu, kam odjíždí původně jen na rok. V Němucku ale založí skupinu Die happy, se kterou se začíná stávat velmi populární, jak skupina, tak Marta.

Marta se skupinou natočí několik CD a jezdí po koncertech.

Roku 2008 se rozešla s německým zpěvákem Sashou, se kterým byla 5 let.
Marta je momentálně v ČR, kde získala roli v muzikálu Mona Lisa. Napřed jen roli sestry Mony Lisy "Margeritu Amadori", ale po odchodu Ivety Bartošové dostala i hlavní roli Mona Lisu, ve které se jí velmi daří.

Roku 2009 se stala porotkyní v soutěži Česko-Slovenská SUPERSTAR.

Martin Chodúr fotky

8. prosince 2009 v 16:20 | Little J

Paulína Ištvancová

8. prosince 2009 v 15:30 | Little J
Paulína Ištvancová je soutěžící v soutěži Československá Superstar. Narodila se a žije v Dolné Krupé. Spolupracovala s Dominikou Mirgovou jako její vokalistka.! Je ve znamení berana a přesný datum narození je 9. 04. 1993.
Jinak ze Superstar vypadla společně s Markétou Konvičkovou.

Martin Chodúr zaútočil na Michala Davida

8. prosince 2009 v 14:20 | Little J
Jeden z favoritů Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr (20) momentální slávu neustál. Být každý týden na obrazovce mu stouplo do hlavy natolik, že urazil Michala Davida (49).

<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Hitmaker se přitom na špičce pop music drží už 30 let. "Pro mě jsou jeho písničky zlo," prohlásil nadutě Chodúr. A co na to Michal David? "Zatím toho na taková vyjádření moc nedokázal…," řekl Blesku hitmaker.
Tím však Chodúrovy urážky na Davidovu adresu neskončily. "Jsem rád, že mi produkce vybrala skladbu Každý mi tě lásko závidí. Tahle písnička byla pro mě z té hrůzy to zlo snad nejmenší," sdělil Blesku dokonce Chodúr po sedmém finálovém kole, které patřilo právě Davidovi. A toho Chodúrovo vyjádření pěkně nadzvedlo. "Chlapec nám nějak vyrostl, a to toho ještě moc nedokázal. S napětím teď budu sledovat, jak a kdy se jeho jméno vryje do světa hudby," reagoval David na urážky Chodúra. Toho v neděli porota za interpretaci Davidovy písně vůbec nepochválila.
Chodúr svůj špatný výkon ale odmítl uznat a neúspěch svedl na "slabomyslné" texty a hloupou hudbu Davida.
"Dobrý zpěvák by měl umět zazpívat všechno," míní nevzrušeně David. "Nejsem si jistý, zda Chodúr obstojí na soudobé popové scéně. Jeho projev je poněkud tradiční a hodně kopírující Toma Jonese. Svou vizáží je také pro moderní scénu kapku za dobou," dodal.
Chodúr si možná mohl nechat názor na Michala Davida pro sebe. Je to totiž právě hudební boss David, který ve svých muzikálech dává šanci vypadnutým superstarovým hvězdičkám. "Chodúr má obrovský hlasový fond a je to talent. Rád mu práci dám. Ovšem, pokud jí český Tom Jones nepohrdne...," prohlásil velkoryse skladatel.

Martin Chodúr: Moje nejhorší vystoupení

8. prosince 2009 v 14:16 | Little J
Finalista Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr (20) na včerejší přímý přenos jen tak nezapomene. Nejprve zkomolil text písně Každý mi tě lásko závidí od Michala Davida, pak mu nevyšla ani muzikálová skladba Maria.
Favorit soutěže byl v neděli překvapivě nejslabším interpretem večera. Na kolo, které se neslo v duchu písní od Michala Davida a filmových hitů, tak brzy nezapomene. Zejména se skladbou od českého krále diskoték předvedl snad své nejhorší vystoupení v show.
V zamilovaném slaďáku s názvem Každý mi tě lásko závidí několikrát pokazil text. "Pozměnil jsi mi tam slova. Stal jsi se třetím autorem skladby," snažil se humorně zachránit situaci Michal David. "Celou dobu jsem to věděl a najednou, když jsem se postavil na pódium, mi to vypadlo. Takové věci se stávají. Hlavní je to ustát. A zda to bylo trémou? Spíše stresem
. Celkově je toho dost a soutěž vrcholí. Je to o odpovědnosti. Chtěl jsem, aby si to diváci užívali," řekl pro web topky.sk Chodúr.
Porotě se jeho výkon ale také nezdál: "Měl jsem pocit, že to je nuda. Nebylo to tvoje nejšťastnější vystoupení," zhodnotil favorita Paľo Habera. Podobná slova si český interpret musel vyslechnout i po odzpívání druhé skladby - hitu
Maria z muzikálu West Side Story. Je však třeba poznamenat, že v úvodu písně měl technické problémy a nefungoval mu tzv. odposlech. Čtveřice porotců byla proto shovívavější.
Komu tentokrát posíláte hlasy? Kdo podle vás večer vypadne?

Společná fotka superstar

8. prosince 2009 v 12:24 | Little J

Jan Bendig opustil Superstar

7. prosince 2009 v 21:34 | Little J
Ahojky,
Tak je to tady. Mezi Dominikou Starou,Martinem Chodúrem,Janem Bendigem a Miroslavem Šmajdou se dnes muselo rozhodnout,kdo půjde ze Superstar ven! No...a my už víme,kdo to byl. Leoš Mareš vyslovil to jméno: Jan Bendig!
Můj favorit!To neee! To byl ten nejlepší!Jaktože jsme ho ještě nepodpořili SMSkama? Neměl vypadnout,to musel být nějaký počtářský omyl!
Tak jsem zvědavá,kdo opustí kolo příště,ale to už budu mít puštěno bez zvuku...Bez Honzi to nemá cenu!

Jan Bendig 7 finále Discopříběh

7. prosince 2009 v 20:32 | Little J


Martin Chodúr *Hallelujah* Videoklip

7. prosince 2009 v 19:05 | Little J

Ben Cristovao & Martin Chodúr - Los Lobos "Canción del Mariachi"

7. prosince 2009 v 19:01 | Little J
Tak jsem brouzdala po Youtube a narazila na tohle video...no, obrázek byste si měli udělat sami já múžu dodat jen jedno: LOL

Dominika Stará *Je suis Malade* Videoklip

7. prosince 2009 v 19:01 | Little J

Ben Cristovao - Krásná písnička

7. prosince 2009 v 18:44 | Little J

Miro Šmajda - C´est La Vie videoklip

7. prosince 2009 v 18:15 | Little J

Dominika Stará *Vyznanie* Videoklip

7. prosince 2009 v 17:38 | Little J

Československá Superstar

7. prosince 2009 v 17:04 | Little J
Ahojky,
Mno...Já jsem na Superstar nikdy moc nebyla ani takový X-Factor mě nijak nebral,ale letošní Superstar jsem skouknout musela, abych nebyka mimo dění. No,přiznávám, že jsem to občas měla zapnuté bez zvuku xD ,ale co na tom.
Nejlíp zpívá asi Martin Chodúr,to musíte uznat,ikdyž já jsem nejdřív fandila Benovi,protože se strašně hezky hejbal. :-) Mno a když mi vypadl,tak jsem držela palečky Denisovi,ten se mi líbil pohledově. A když i ten soutěž opustil,fandím Bendigovi a Dominice.Ale doufám,že to vyhraje Martin.
A co si myslíte vy?Kdo je Váš favorit?

Miro Šmajda *Smoke on the water* videoklip

7. prosince 2009 v 17:01 | Little J
 
 

Reklama