Chuck

Sarah Walker / Yvonne Strzechowski životopis

6. února 2010 v 19:39 | Little J
Narodila se v Maroubra, předměstí Sydney, jako Yvonne Strzechowski. Přijala foneticky pravopisné Yvonne Strahovski jako její stage name v seriálu Chuck na popud producenta Joshe Schwartze kvůli snadnější výslovnosti.

Vystudovala University of Western Sydney jako Bakalář umění. Strahovski účinkovala v několika rolích v australském filmu a televizi a v současnosti účinkuje jako Sarah Walker v americkém televizním seriálu Chuck. Mluví plynně polsky, což uplatnila v krátké dialogu v seriálu Chuck v epizodě Chuck Versus The Wookiee. Ačkoliv hraje v seriálu Američanku, v epizodě Chuck Versus The Ex mluví krátce svým skutečným Australským akcentem.

Momentálně hraje CIA agentku Sarah Walker na komediálním seriálu Chuck. Yvonne vystudovala University of Western v Sydney, prestižní hereckodivadelní školu Theatre Nepeanv, kterou ukončila v roce 2003. Před rolí v seriálu Chuck, si zahrála v televizní show Sea Patrol, headLand a v Double the Fist. Strahovski natočila také dva australské celovečerní filmy: "Middle of Nowhere" a psychologický thriller "The Plex." V den svého přiíletu do Los Angeles dostala roli v seriálu Chuck.

Chuck o čem je film

5. února 2010 v 22:20 | Little J
Chuck Bartowski pracuje ve velkoobchodě "Buy More" jako IT technik , hraje se svým nejlepším kamarádem Morganem video hry a v podstatě žije normálním životem. To vše ale jen do té doby, než mu večer po jeho narozeninové párty přijde e-mail od Bryce Larkina (tajný agent CIA).

V této zprávě jsou zakódovány nejtajnější vládní informace v podobě tisíců obrázků. Chuck je shlédnutím tohoto emailu nahraje do svého mozku. A protože Bryce vyhodil vládní počítač do vzduchu a Chuckův, na který tyto informace poslal, byl nešťastnou náhodou zničen, stává se z Chucka jediná osoba na světě, která tyhle všechny přísně tajné informace zná.

V zápětí si ho najde sympatická agentka Sarah a tajný agent Casey, kteří mají na starost Chucka chránit. Aby ochránil své přátele, musí si své tajemství nechat pro sebe. Postupně se z Chucka , Sarah a Caseyho stává tým, který musí čelit různým nebezpečím.

 
 

Reklama