Naruto

Naruto: Kdy ho dávají?

29. ledna 2010 v 20:04 | Little J
AhojiQ,
Chtěla bych se zeptat, nevíte něko,kdy a kde dávají seriál Naruto?
Díky předem za odpověď...

Naruto Uzumaki životopis vše o něm

29. ledna 2010 v 20:01 | Little J
Povolání: Animovaná postava, bojovník
Věk: 17
Datum narození: 10. 10. 1992
Místo narození: Konoha, Japonsko
Znamení: Váhy

Naruto Uzumaki je kluk, sirotek, ze Skryté Listové vesnice, je uřvaný, hyperaktivní a neustále se snaží získat uznání od ostatních. Jeho snem je stát se šéfem vesnice, tak zvaným Hokagem.
Naruto dokončil zkoušku na ninja akademii a stal se tak ninjou.
V týmu s ostatními plnil různé více či méně nebezpečné mise (od venčení psů až po zabíjení super nebezpečných zločinců).
Naruto byl na začátku velmi neoblíbený, protože je do něj zapečetěný démon Kyuubi (liščí démon), který vyvraždil půl Listové vesnice. On sám to až do svých 12 nevěděl. Postupně se ale s ostatními sbližoval a vytvářel si přátele. Byl však nejvíce zamilovaný do své kolegyně z týmu č. 7 Sakury Haruno. Ta však jeho lásku odmítala.

V Naruto Shippuden má Naruto 16 let a zároveň má lepší zkušenosti,byl úplně naštvaný protože byl jedinným Geninem ze všech,ktreré zná.Později se také pokouší zachránit Gaaru, který je stejně na tom jak Naruto.(PS: Narutův možný otec: Minato Namikáge = Yondaime 4.Hokage )
Bohužel i pečeť, která má držet devítí ocasou lišku je čím dál tím slabší. Naruto však po opětném setkání se Sasukem začal spoléhat na vlastní sílu a překonal 4. Hokage a zdokonalil razengan , který se teď nazýva Fuuton Rasen Shuriken je to razengan podobný jedu a ničí dokonce i buňky je to nebezpečná zbraň, kterou zabil jednoho člena organizace Akatsuki, který krade ostatním srdce a díky tomu ovládal jaký koliv živel.

Naruto: Shippûden o čem je seriál

29. ledna 2010 v 19:58 | Little J
Naruto se vrací po 2 a půl letech společně s Jirayou do své rodné vesnice ukryté v Listí.Narutovi je uz 14 a půl roku a těší se až se setka se svou kamarádkou Sakurou a Shikamarem .Sasuke odešel k Orochimarovi aby dostal sílu a mohl zabít svého bratra Itachiho. Jenže Orochimaru, legendární Sanin chce jen Sasukeho tělo. Naruto chce za každou cenu zachránit Sasukeho.

Ale dokud bude Sasuke pryč tak si za Sasukeho museli někoho najít, protože každý tým musí být 4-člený a Kakashiho vystřídá jiný jounin který má sílu uzavřít plášť démoní lišky který se občas ukazuje na Narutovi. Nový tým: Sakura, Naruto, Sai, Yamatto. Mistr Asuma Sarutobi umře. Shikamaru, Ino a Chouji se chtějí vydat za akatsuki který zabili mistra Asumu Sarutobi ale nový hokage Tsunade je zastaví protože nemájí Kapitána ale z toho se ozve Kakashi a řekne: Já s nimi půjdu. A Tsunade je pustí.

Naruto Movie 3: Gekijyouban Naruto Daikoufun! Mikazuki Shima no Animal Panic... O čem je seriál

29. ledna 2010 v 19:55 | Little J
V pořadí třetí film o chlapcovi NARUTO. Dostaly novou misi a to chránit prince země Měsíce a jeho syna dokud nedorazí domů. Po cestě princ kupuje všechno možné. I cirkus se všemi zvířaty. Město do kterého měli namířeno obsadil krutý ministr,který chce prince zabít. Na první pohled jednoduchá ochranná mise.

Kakashi, Naruto, Sakura a Rock Lee musí vymyslet plán. Do hry vstupují záhy další ninjové a unesou prince. Ve filmu se opět vyskytuje humor a spousty skvělých soubojů.

Naruto Movie 2:Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki ...

29. ledna 2010 v 19:38 | Little J
Ne příliš stylově oblečený kreslený hrdina Naruto, oplývající velkou silou ve skrytých bojových schopnostech s několika sobě podobnými kumpány při plnění úkolu pro jednoho starce narazí na maskovaného bojovníka, co by pravou ruku usměvavého pána, který chce ovládnout svět. Jak se příběh odvíjí, Naruto zjišťuje cosi prohnilého v plánech mile vyhlížejícího pána.

Ukáže se, že touží získat neomezenou moc skrytou ve vzácném kameni zvaném Gelel. Naruto se svými společníky pobije megalomanovu osobní stráž v podobě mutujících krásek a vše vyvrcholí v podzemí, kde svede finální bitvu se zmutovaným, kdysi přívětivým postarším pánem. Akční scénym které příběh proplétají jsou zpracovány dynamicky a oživují děj.

Naruto Team

29. ledna 2010 v 19:32 | Little J

Naruto o čem je seriál

29. ledna 2010 v 19:28 | Little J
Uzumaki Naruto je kluk, sirotek, ze Skryté Listové vesnice, je uřvaný, hyperaktivní a neustále se snaží získat uznání od ostatních. Jeho snem je stát se šéfem vesnice, tak zvaným Hokagem. Příběh začíná tím, že Naruto dokončí zkoušku na ninja akademii a stane se tak ninjou. V týmu s ostatními plní různé více či méně nebezpečné mise (od venčení psů až po zabíjení super nebezpečných zločinců). Naruto je na začátku velmi neoblíbený, protože je do něj zapečetěný démon Kyuubi (liščí démon), který vyvraždil půl Listové vesnice. On sám to až do svých 12 nevěděl. Postupně se ale s ostatními sbližuje a vytváří si přátele. V podstatě celá série je založena na postupném vývoji nejen Naruta, ale i ostatních postav. Dozvíme se hodně o jejich historii, vztazích a dovednostech. Hned na začátku se dozvíme, že Naruto miluje kamarádku z akademie, Haruno Sakuru (Haruno Sakura), která ovšem jeho city neopětuje a snaží se sbalit dalšího z hlavních hrdinů, Uchihu Sasukeho (Uchiha Sasuke). Ten pro změnu zase nechce ji. Jindy se zase dozvíme o drsném mládí Sasukeho, kdy celý jeho klan byl vyvražděn. Velká část příběhu vypráví o Chuuninské (čti čůninské) zkoušce, kdy se rozhoduje o tom, kteří ninjové povýší na další hodnost. V seriálu se objeví velké množství dalších postav, těch hlavních je ale něco kolem 15.
 
 

Reklama