The Vampire Diaries

Julie Plec Q&A on Twitter!

6. dubna 2012 v 16:35 | Caroline ♥
Julie Plec už si zvykla na to, že se jí fanoušci pořád ptají na nejrůznější spoilery... na některé někdy i odpovídá, takže tady máte první dávku spoilerů od Julie Plec :)

Je promo k epizodě 3x19 pravivé? Nebo jste všechny ty scény dali pryč. CW miluje propagování věcí, které nikdo neuvidí :(
Julie : Tak na 90%... Fragmenty, které tam určitě vidět chcete, tam budou.
Když spolu Stefan a Elena nejsou, moc to zraňuje mé city. Jen podotýkám.
Julie : Za několik týdnů uvidíte i pěkné chvilky. Vaše trpělivost se vám vyplatí při tanci na plese 20. let.
Pokud nebudou Delena scény, zabiju Vás!
Julie : Dovolte mi, abych dělala všechna rozhodnutí o půrběhu děje ve strachu o svůj život.
Budou mít Damon a Elena také nějaké důležité momenty na plese z 20. let? Nebo jen ve 3x19?
Julie : Budu citovat Caroline ve 3x20 : "Koukám na the Bacheor. Teď e na řadě Stefan."
Znamená promo k 3x19 pro Damona a Elenu hodně?
Julie : Znamená to hodně.

Which Salvatore Brother Is Hotter?

23. března 2012 v 23:04 | Domi*
Na americkém webu wetpaint.com probíhá anketa "Which Salvatore Brother Is Hotter?" - česky "Který ze Salvatorových bratrů je více sexy".. Damon má 73% a Stefan pouhých 27%.. Já jsem hlasovala pro Damona :P Který Salvatore vyhrál u vás :) Hlasujte zde.

TVD 2x20 "The Last Day" Synopsis

7. dubna 2011 v 20:37 | Caroline ♥
NIKDY JE VEĽMI DLHÁ DOBA: Damon je kvôli Elene ochotný zájsť do veľkého rizika, aby sa z nej nestala obeť v Klausovom pláne o zlomení prekliatia. Svojimi opatreniami sa Damon privedie do strašného sporu so Stefanom a napätie, ktoré sa začalo medzi dvoma bratmi vďaka rozdielnymi názormi na to, ako pomôcť zachrániť Elene život, sa vystupňuje do konfliktu. Tyler sa vracia do Mystic Falls po znepokojujúcom telefonáte. Spolu so splnom mesiaca sa blíži aj rituál a tak Elena a Stefan strávia spolu romantický deň - v strachu, že môže byť ich posledným.
Thanks vampirediaries.sk

Candice Accola » Rozhovor

5. dubna 2011 v 20:14 | Caroline ♥
Kdybyste mohla přivést jakoukoliv postavu zpátky, kdo by to byl?
Kayla Ewell (Vickie Donovan) se stala jednou z mých nejlepších kámošek, takže mít jí v Atlantě by bylo fakt super =)
Co za knihu jste naposledy četla?
Četla jsem psolední dobou hodně her, ale teďka se prokousávám The Immortal Life od Henrietty Lacks.
Chybí vám zpívání?
Během dne si hodně zpívám. ať je to jen ve sprše či v obýváku, když tak příšerně hraju na kytaru. Mám pocit, že hudby mám dostatek, ale stejně jí chci ještě více. Ale zpívám neustále prostě.
Jaký je váš nejoblíbenější film od Disneyho?
Asi to bude Lví král, protože na něm jsem jako dítě byla si třikrát v kině.
Plánujete něco na svoje narozeniny, co budou příští měsíc?
Budu zpátky v Los Angeles. Můj kamarád má oblečení s názvem "Show me you mumu" (volně přeloženo jako "Ukaž mi svou mumu*"). Budeme to prodávat na jeho webovkách a výtěžek půjde na charitu. takže tohle budu dělat o svých narozkách.
* mumu = plné, dlouhé, volné oblečení pro ženy, obvykle v jasných barvách, jak se původně nosil na Havaji. [Webová stránka o které mluvila]
PŘEKLAD: HotTheVampireDiaries.blog.cz

Zemře Caroline?

3. dubna 2011 v 20:07 | Caroline ♥
Jak všichni víme, z Mystic Falls by měl brzy někdo zemřít. To se ve spoilerech objevuje minimálně měsíc. Ovšem kdo tedy zemře, to je prozatím tajemstvím, neví to ani nikdo z herců. Candice Accola prozradila, že se dokonce bojí i toho, že obětí téhle vraždy, nehody, či jednoduše smrti bude Caroline. "Nikdo není v bezpečí. Nikdo," řekli jim už na začátku natáčení druhé série.
Já jen doufám, že se Candice bojí zbytečně :)
avatar by me!

TVD// Český dabing

30. března 2011 v 21:48 | Caroline ♥
Martina Kechnerová - Nina Dobrev (Elena Gilbertová)
Martin Písařík - Paul Wesley (Stefan Salvatore)
Filip Švarc - Ian Somerhalder (Damon Salvatore)
Petr Neskusil - Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert)
Zuzana Kajnarová - Katerina Graham (Bonnie Bennettová)
Marika Šoposká - Candice Accola (Caroline Forbesová)
Jan Škvor - Zach Roerig (Matt Donovan)
Jan Nedvěd - Michael Trevino (Tyler Lockwood)
Kristina Jelínková - Sar

Damon & Jeremy » CZ Dabing

26. března 2011 v 23:08 | Caroline ♥
Jak už asi většina velkých fanoušků Vampire Diaries ví, letos by měla tento seriál vysílat i televizní stanice Nova. Už k nám přicházejí i nové informace, zvláště co se týká dabingu, který byl ukončen před dvěma týdny. Zatím tu máme pouze dabing Damona a Jeremyho!
• Postavu Damona Salvatora (hraje Ian Somerhalder) bude dabovat Filip Švarc, který Ianovi propůjčil hlas již v jeho předešlém seriálu "Ztraceni".
• Postavu Jeremyho Gilberta (hraje Steven R. McQueen) by měl dabovat Petr Neskusil.
Thanks damon-online

TVD // 2x18 "The Last Dance" Synopsis

24. března 2011 v 21:22 | Caroline ♥
TANEC S NEBEZPEČÍM - Jak střední škola začne připravovat Ples 60. let, Elena (Nina Dobrev) začne prostřednictvím neobvyklého zdroje dostávat znepokojující zprávy od Klause. Bonnie (Katerina Graham) se snaží ujistit Jeremyho (Steven R. McQueen), že je dostatečně silná na to, aby pomohla Eleně, ale starostlivý Jeremy žádá Stefana (Paul Wesley) o radu. Caroline přemlouvá Matta, aby s ní šel na ples. Damon a Alaric, kteří jsou jako dohled, očekávají, že se Klaus na plese ukáže, ale ten hraje komplikovanou hru, která je drží u kraje. Nakonec Damon přijde s novým akčním plánem, který všechny šokuje a rozčílí.

Rozhovory s Candice, Katy a Michaelou

18. března 2011 v 21:05 | Caroline ♥
Do dalšího dílu zbývá ještě spoustu času, a tak herci zasypávají své fanoušky rozhovory. Může být lehce spoilerové. Více v CČ...

Nina Dobrev and Ian Somerhalder se přiznali ke své lásce

17. března 2011 v 19:24 | Caroline ♥
¨Na blogu jednoho mého affsíka jsem naša tenhle článeček ;)
Zítra si hned popádím Bravo koupit! ♥
Že to mezi kolegy ze seriálů a filmů začne občas jiskřit, není nic nového. Stalo se to už třeba Jessice Szohr (25) a Edu Westwickovi (23) z "Gossip Girl", Hayden Panettiere (21) a Milovi Ventimigliovi (33) ze seriálu "Hrdinové" nebo Kristen Stewart (20) a Robertu Pattinsonovi (24) z upíří ságy "Twilight".Teď to potkalo i hvězdy seriálu "The Vampire Diaries" Ninu Dobrev (22) a Iana Somerhaldera (32), kteří se ke svému románku, který do teď drželi v přísné tajnosti, konečně přiznali. Všechno začalo, když se Ian loni v únoru rozešel se svou holkou, herečkou Megan Auld (29), a začal volný čas trávit se svou kolegyní a kámoškou Ninou Dobrev. Nejdřív spolu chodili jenom na basketbalové zápasy, nákupy nebo koncerty, později přibylo i kino nebo romantické večeře."Nina má Iana plnou hlavu. Pořád si volají nebo píšou přes Twitter,"prozradila Dr. Lillian Glass, ke které Nina a ostatní herci ze seriálu "The Vampire Diaries" docházejí,aby si zlepšili hlasový projev. A že mezi Ninou a Ianem nejde jen o běžné přátelství, si všimli i jejich herečtí kolegové:"Když jsou spolu,jsou pořádně nervózní a dávají si pozor,aby se na sebe moc nekoukali nebo se vzájemně nedotýkali," práskla na konci loňského roku Kayla Ewell (25), která hraje v "the Vampire Diaries" Vicki Donovan. A co říkají o svém románku Nina s Ianem? "Nina je krásná holka, se kterou je sranda a se kterou si mám vždycky co říct. Když s ní člověk tráví na place dvanáct hodin denně skoro každý den v týdnu, není možný,aby se do ní nezamiloval", přiznal nedávno Ian. Jak to vypadá,tak si tyhle dvě hrdličky svou lásku právě teď dosyta užívají (koncem ledna se Nina a Ian vrátili zpět ze společné dovolené v Austrálii,kde se společně potápěli u Velkého bariérového útesu) a nad závistí a možnými budoucími problémy vůbec nepřemýšlejí!

Sara Canning » Interview

12. března 2011 v 20:17 | Caroline ♥

Lee: Zdravím, jmenuju se Lee a jsem tady s Sarou Canning z "The Vampire Diaries". Dneska se jí zeptáme na pár otázek. Takže, já musím vědět...
Sara: Hm, dobře...co musíš vědět?
Lee: Já osobně musím vidět každou epizodu, takže jsem zvědavá - jaká je Vaše nejoblíbenější epizoda? Chci říct, všechny jsou zakryty akcí.
Sara: Jo, myslíte z první nebo této série? Nebo z obou?
Lee: Můžete si vybrat.
Sara: Dobře, pro mě je to trochu legrační, protože já ráda dělám tyhle rozhovory o Jenně a jak je pořád ve tmě, protože neví o upírech. A cítím to tak i jako herečka, protože sama nevím, co se stane, dokud nedostanu scénář a většinou ho dostaneme pár dnů před natáčením. Moje nejoblíbenější epizoda tuto sérii byla Dinner Party. Při natáčení byla opravdu sranda. Začali jsme vídat některé z Jenniných opravdových obav. V první části druhé série jsme ji vídávali s Alarickem a vývoj jejich vztahu. Myslím, že díl Dinner Party je začátek toho, jak si Jenna začne věci uvědomovat. A byla to zábava, protože jsem byla s Ianem (Damon) a Davidem Andersonem (John) a Mattem (Alarick) a Danielem, který hraje Elijaha.
Lee: Ta show je o upírech. Máte šílené sny?
Sara: Ha...měla jsem šílený sen minulou noc.
Lee: Vážně?
Sara: Ale s upíry to vlastně nemělo nic společného. Myslím, že jsem měla pár, které byly se show spojeny. Já mívám takové divné sny. Nic moc těsivého, ale ovlivňuje mě to jako, "to nemůžu udělat, to nemůžu," já jsem vždycky měla pěkně divokou představivost.
Otázky z Twitteru:
Kerby: Jaké je to líbat Matthewa Davise [Alarick]?
Sara: Dobře, je to skvělé, samozřejmě, protože je to Matt Davis, takže...ale je to takovy trochu histerické, protože on má velmi jedinečný smysl pro humor, takže se někdy nemůžeme přestat smát. A my jsme velmi dobří přátelé a to to velmi ulehčuje.
Landy: Jsem zvědavá, jestli by jste vzala šanci stát se upírem.
Sara: Jo. Určitě. Já ráda hraju Jennu, protože v show už nezbylo moc lidí.

Michaela McManus » Say about her character in The Vampire Diaries

11. března 2011 v 20:15 | Caroline ♥
Jak jste se původně zapojila do Vampire Diaries?
Michaela McManus: No, vyzkoušela jsem to někdy mezi koncem září a začátkem října a původně jsem chtěla hrát Rose. Je to trochu legrační.
Oh, zajímavé.
Michaela McManus: Je to zajímávé, protože když jsem dostala svou roli, hned v prvním díle kdy jsem se tam poprvé objevila jsem Zabila Rose (Smích). Ale je to legrační, protože mě role Rose velmi přitahovala. Ale samozřejmě vše se děje z nějakého důvodu - alespoň v to věřím. A hraní Jules bylo jako výbuch. Myslím, že to byla ta pravá role pro mě.
Byla jste fanoušek seriálu ještě před tím než jste dostala roli?
Michaela McManus: Ano! Už jsem byla. Je to něco ojedinělé, se to opravdu stane, když jste vlastně viděli každý díl, takže jsem byla opravdu šťastná. Byla jsem velmi dobře obeznámena s postavami a příběhem, takže bylo snadné po tom rovnou tam skočit.
A samozřejmě je tu ten velký trend s upíry. Táhlo vás to vždy k nadpřirozenu, nebo jste ve Vampire Diaries skončila náhodou?
Michaela McManus: Ani ne, ale vím, že upíři teď hodně letí. Nesledovala jsem Twilight ságu nebo něco podobného. Ale když byl můj přítel, Paul Wesley obsazen do seriálu chtěla jsem ho vidět a byla jsem pouze zvědavá, okamžitě jsem se do toho seriálu nasála. Takže si myslím, že je to legrační, protože to opravdu dokazuje, proč je to teď velký trend.

Damon and Stefan feuds on the way, says Ian Somerhalder

11. března 2011 v 19:27 | Caroline ♥
Pokud jste si mysleli, že spory a bitky mezi Damonem a Stefanem skončili, jste na omylu. V rozhovoru s MTV, herec Ian Somerhalder vysvětlil, že bude ještě pár epizod, kde se budou bratři Salvatorové pořádně haštěřit.
"Vím, že mají Damon a Stefan nadpřirozené síly se kterými se budou v nových epizodách haštěřit."
"To je to, o co mi šlo. Spousta legrace a show. Stejně jako má rád Paul Wesley tak i já rád bojuji před kamerou. Je vzrušující vědět, že se na vás při boji dívají lidé."

http://lovely-dobrev.ic.cz/

Michael Trevino si užívá oddechu od natáčení

1. března 2011 v 21:13 | Caroline ♥
Máme tu pár novinek ze života Michaela Trevina. 20.února se zůčastnil akce NBA all-Star Game, která se konala v Los Angeles. Máme pár fotek, když se nechal fotit na růžovém koberci.
michael trevino michael trevino
Pár dní poté byl Michael Trevino zachycen na hře The Lakers. Je sportovním fanouškem. Tohle byl basketbalový zápas Atlanta Hawks a Lakers. Zápas se konal také v Los Angeles, což znamená, že se ještě nevrací k TVD. Zde se můžete podívat na pár fotek z této akce.
michael trevino michael trevino

New witch in Mystic Falls

26. února 2011 v 19:46 | Caroline ♥
Prosím řekněte nám nějaké novinky o The Vampire Diaries,Leslie.
V minulé epizodě jsme mohli slyšet jméno nové čarodějky,která bude v Mystic Falls.Je to Greta Tucker a měla by to být Lukova sestra,kterou drží v zajetí Klaus.Je popisována,že bude více dobrodružnější než Bonnie,ale také nebude příliš spolehlivá a důvěryhodná.

In Bravo The Vampire Diaries Poster

22. února 2011 v 19:23 | Caroline ♥
Ahojky!
Včera jsem si koupila nové Bravo s plakátem TVD!
Což mi připomíná, že bych si ho měla jít pověsit na zeď =DD

imagebam.com
imagebam.com

The Vampire Diares » Tajemství ze seriálu

18. února 2011 v 19:26 | Caroline ♥
Samolepku největšího nerváka na place si vysloužil Ian. "Když stojím před kamerou, jsem děsně nervózní a potí se mi ruce. Kvůli trémě jsem taky nedostal roli smrtelníka Jasona Stackhause v seriálu 'True Blood'!"

Nina a její televizní brácha Steven R. McQueen (22) jsou staří kámoši. Před rokem se potkali na castingu k filmu "Percy Jackson: Zloděj blesku"! Ani jeden z nich tenkrát neuspěl!

Věř nebo ne, ale hlavní hvězdou "Upířích deníků" nemusela být Nina! Při castingu byla nemocná a producenty svým výkonem moc nepřesvědčila. Ale nevzdala to! Producentům poslala video, na které nahrála scény ze hřbitova, kde Elena mluví s vránami, a tím jim doslova vytřela zrak!

Tohle jsem našla na stránkách Brava. Tyhle informace tam byli loni ve 23 čísle. A vůbec sem netušila že měl Ian hrát v True Blood jednu z hlavních postav:) Ale jsem ráda že je v TVD, ikdyž True Blood je taky suprový seriál.

Elena jako upír?

12. února 2011 v 20:27 | Caroline
Výkonným producentem The Vampire Diaries bylo zjištěno, že nápad proměnění Eleny v upíra byl projednán.
Julie Plec řekla TV Guide, že nemá zatím žádné plány zabít Elenu. Vysvětlila ale, že to je něco, co se může stát v budoucnosti.

zdroj: HERE

TVD // Songs » Episode 2.14 / Crying Wolf

11. února 2011 v 20:35 | Caroline
1. Free Energy "All I Know" 
2. Smith Westerns "All Die Young" 
3. Ladyhawke "Manipulating Woman" 
4. Kyler England "You Wait For Rain" 
5. Matthew West "Family Tree" 
Oddělovač
*Copy with my icon!

TVD » Bad things in Mystic Falls

7. února 2011 v 19:29 | Caroline
Jak opustí The Vampire Diaries své fanoušky na konci druhé série? To je jedna z informací od producentky Julie Plec a ostatních herců. Pořádně se usaďte a připravte se na náhled do dalších epizod, které nás čekají během několika týdnů i měsíců.
Utvoří se nepředvídatelné aliance (skupiny), říká Paul Wesley. Julie Plec říká, že upírsko - vlkodlačí válka se bude stupňovat. "Příštích několik epizod se budeme dozvídat co Tyler ví, co se učí a jaký to bude mít dopad na jeho přátelství s Caroline a Mattem."
Vzpomínáte si na předešlý flashback (ukázka z minulosti)?  Ukáže nám druhou stranu Stefana, tu velmi Damon-skou. Je ztracený a neví co má dělat sám s sebou. Žije s pocitem viny, je hříšný a smyslný. Je závislý na krvi. Vrátíme se do jeho dní upírského užívání, říká Wesley.
Slova strýce - návrat Johna Gilberta bude pro Jennu výzvou. On je její bývalý milenec a způsobí problémy v jejím systému, který budovala a snažila se vytvořit Eleně a Jeremymu opravdový domov.
Týkající se hrobky - Katherine vyhodnocuje cestu ven z hrobky. Katherine je žena, která má ráda vše pod kontrolou a když ne, tak z toho není nadšená a to není dobrá věc právě teď.
Na straně čarodějnice - Co se týče Jonase a Luka, v příštích epizodách poznáme, proč jsou s Elijahem, o co jde, co chtějí, co je k tomu přivádí, na které jsou straně a jak jsou na tom vzájemně jako otec a syn. Jejich vztah bude velice komplikovaný a to bude opravdu komplikovat život zejména Bonnie, až se o nich dozví víc.
Finále série - "Máme ještě jeden úplněk, který uděří před koncem série," říká Plec.  Velice špatné věci se budou dít kvůli úplňku. Ke všemu se bude blížit ještě rituál - oběť, která zlomí prokletí měsíce a slunce. To je místo, kde skončí tato série.

The Vampire Diaries » 2x13 Daddy Issues - Hlášky

6. února 2011 v 20:11 | Caroline
Jenna:Co to má sakra znamenat?
John:Taky tě zdravím,Jenno.Alaricu.
Jenna:Nevadí,že jsem trochu zmatená,ne?Protože jsme čekali,že se vrátíš asi tak...Nikdy.
......................................
Stefan:Hledal jsem Isobel,a místo ní jsem našel Johna.Řekl,že nám může pomoct,a my jsme zoufalí.
Damon:Až tak zoufalí nejsme,Stefane.Ten chlap se mě snažil ugrilovat.
......................................
Stefan:Říkám si,co to asi znamená.
Damon:Znamená to,že mi na ostatních záleží,Stefane.Znamená to,že se měním a vyvíjím v muže,
            který je schopen konat dobro.Raději si hlídej záda,protože bych se mohl dát
            na cestu hrdiny a ukrást ti slávu.
......................................
Elena:Co budeme dělat?
Damon:Zabijeme ho.
Elena:Damone.
Damon:Dělám si srandu.Dobře,myslím to trochu vážně.
Elena:Damone!
......................................
Jenna.Nemohu tomu uvěřit.Elena je dcera bratra manžela mé sestry
          a její matka je zesnulá manželka mého přítele.Tohle se nedá jen tak vymyslet.
......................................
Elena:Potřebujeme jenom odpovědi.neudělej prosím nic hloupého.
Damon:Jo,ale je to tak mnohem zábavnější.
......................................
Damon:Na tvém prstě nevidím žádný kouzelný prsten,takže pokud víš něco o Klausovi,
            tak raději začni mluvit,nebo tě zabiju,zatímco budeš spát.
......................................
Tyler:Chceš,abychom byli přáteli?Tak dobře.Jsme přátelé.Odejdeš už?
......................................
Andie:Mohu tě pozvat na skleničku,Damone?
Damon:Moje sklenička je plná,Andie.Díky.
......................................
Damon:Proč se o tom dovídám až teď?
Elena:Stefan se bál,že bys mohl...
Damon:Že bych mohl udělat co? Že bych ho mohl zabít? No samozdřejmě.K tomu musí dojít.
......................................
Elena:Pro to,abys dostal Caroline zpět,udělej cokoliv,ale Tylera z toho vynech,ano?
Damon:Proč? Je to vlkodlak.Musí zemřít.Navíc jsem ochoten ho zabít.Je to výhra pro obě strany.
......................................
Damon (na Johna):První povinnost otce:Dej své dceři zaracha.Ať se odsud ani nehne.
......................................
Damon:Můj bratr,mírový vyjednavač.Protože tu byl Stefan dřív než já,tak ho nechám,
            aby to udělal po svém.Pak to udělám po mém,což bude o něco krvavější.
......................................
Brandon:Kdo z vás zabil Masona?
Damon:To budu já.
......................................
Damon:Co chceš?
John:Ještě jsme spolu neskončili.
Damon:Budu kousat.
......................................
Elena:To už stačí.Nechci tě tu a jasněji už to dát najevo ani nemůžu.
John:Nepřišel jsem proto,abych se s tebou hádal,Eleno.
Elena:Jo,já vím.Jsi tu proto,abys mě ochránil.Chápu to.Postav se do fronty.
......................................
Andie:Tak co chceš,pane vysoký,temný a krásný?
Damon:Zase tak vysoký nejsem.

The Vampire Diaries // New 6 Spoilers to the next Episodes

4. února 2011 v 19:33 | Caroline
 Objevilo se šest nových spoilerů tykajících se následujících epizod !! :D nejblíže už nejnovější epizody Daddy Issue !
více pod perexem
Souboj mezi vlkodlakem a upírem : Tento konflikt zajde asi nejdál.. V jeho středu nejspíše stojí upírka Caroline a vlkodlak Tyler. Následující epizody budou o tom co se Tyler dozví a jak to ovlivní jeho přátelství s Caroline a Mattem.

Krvavý flashback : Seriál se bude opět vracet do minulosti, přesněji do momentu kdy se Stefan a Damon proměnili v upíry. Stefan zde bude povahou velice podbný Damonovi. Bude strašný a nebude vědět co se sebou. Žije s pocitem viny a proto je hříšný a žádostivý. Oba budo velice závislý na krvi.

Návrat strýčka Johna : Ve snaze ochráit Elenu před obávaným upírem Klausem Stefan vyhledal jejího otce Johna. Právě on má totiž nějaké informace o Klausovi ale nikdo neví zda mu může důvěřovat. Musí se vrátit až k Eleniným kořenům, aby odhalili některé skryté věci. Jph přijde domů a zatímco se snaží s každým spolupracovat,jediná Elena si ho vůbe nevšímá co vypadá na velmi nepříjemnou situaci.

Katherine je pořád velkou hrozbou : I když je Katherine pořád v hrobce, pomalu začíná plánovat jak se odtamtud dostat ven. Je to žena která musí a chce mít všechno pod kontrolou a kdyby neměla vůbec by se jí to nelíbilo. A to není zrovna moc dobrá věc.

Magický přítel Bonnie : Ve městě s objevili noví čarodějové, kteří  spolupracují s upírem Elijahem. To ale znamená že jsou dobří, nebo zlí ? V dalších dílech se dozvíme proč s Elijahem spolupracují, co to znamená a jaký je vztah mezi Lukou a jeho otcem. Tento vztah je velice komplikovaný a komplikuje život i Bonnie, která se o něm dozvídá víc a víc.

Elenin osud : Když byla elena v knihách připravená obětovat se, tak zemřela. Jak to ale bude v seriále? Výkonná producentka Julie Plec nám na to odpověděla takto : "Elena je pořád člověkem, takže mluvit o tomto je stále ještě předčasné. Je jednou z možností, které si můžeme vybrat, protože je to v knize důležitý moment. Kdy se tedy probereme touhle cestou ? Stále na tyto otázky nemáme odpověď , ale je to něco o čem celý náš čas hovoříme."

Finále měsíce : V minulé sérii jsme se postupně dostali až ke dni zakladatelů, který byl jedním velkým zlomem v seriálu. Ale máme před sebou ještě jeden hlavní splýn měsíce, který ukončí celou druhou sérii. V důsledku toho se budou dít velmi zlé věci. Máme před sebou i možnost hrozícího rituálu oběti, která může zlomit kletbu Slunce a Měsíce a to je ten moment na který se budeme moci ve vrcholu druhé série podívat.

*KOPÍRUJ POUZE S TÍMTO ZDROJEM  *

Nina Dobrev and Paul Wesley » Interview

3. února 2011 v 20:37 | Caroline
Jedná se pouze o úryvky z rozhovorů s Paulem a Ninou, kde řeší epizodu 2x14 Cry Wolf =)


Úryvek z rozhovoru s Paulem. Jedná se o epizodu 14 "Crying Wolf".
Předtím než se stane něco špatného, budou mít fanoušci Stefana a Eleny radost z jejich sladkých a šťastných okamžiků včetně emocionální scény, kde budou mluvit o realitě, že Elena je smrtelná a bude stárnout. Konec konců pokud Elena bude stále člověkem bude stárnout a jednou zemře - zatímco Stefan zůstane stále 17-nácti letý. "Uvidíme krásné scény, které budou v domě u jezera. Je to opravdu druh krásy." říká Wesley.

Dále ještě úryvek z rozhovoru s Ninou, kdy popisuje jak se Elena cítí ve své situaci.
"Ona cítí jak všichni okolo ní jsou proti ní" říká Dobrev. "Má na paměti jednu věc: chce se obětovat aby zachránila svou rodinu a přátelé a oni jsou peklo, které se ji snaží zastavit. Cítí, že jsou všichni proti ní. Teď ke všemu se ještě vrátí její otec."

TV Guide Magazine’s 2011 Fan Favorites Awards

2. února 2011 v 19:48 | Caroline
Herci z TVD byly nominováni v anketě: "TV Guide Magazine´s 2011 Fan Favourites Awards". Jsou nominováni v těchto kategoriích:

Oblíbený herec: Ian Somerhalder
Oblíbená herečka: Nina Dobrev
Oblíbený sci-fi seriál: The Vampire Diaries
Oblíbený darebák: Katherine Pierce
Oblíbená nelidská postava: Stefan Salvatore a Damon Salvatore
Oblíbený pár, který je: Katherine a Damon
Oblíbený pár, který by měl být: Damon a Elena

Hlasujte pro ně ZDE


Upíří deníky - 5. Díl // Návrat - Kniha

29. ledna 2011 v 21:07 | Caroline
Elena se vrací zpět do světa lidí. Za pomoci svých přátel a milovaného Stefana si užívá znovu nabyté radosti ze života. Temné síly se jí však nechtějí vzdát a opět po ní natahují své pařáty! Kdo se stane nástrojem temných sil tentokrát? Dokáže se jim Elena ubránit?

Autor: L. J. Smithová 

Upiri deniky_Navrat
 
 

Reklama